Алюминиевый профиль
Текущие фильтры
Очистить все
Производитель:
Цена
- ГРН
На странице:
Сортировать по:
TOP продаж
NEW новинка
Артикул:01070
Профиль LS01
 
33.00 ГРН
Артикул:02019
Профиль LS-03
 
45.00 ГРН
Артикул:01864
Комплект (Алюминиевый профиль LS01 + Рассеиватель)
 
50.00 ГРН
TOP продаж
NEW новинка
Артикул:01071
Профиль LS02
 
55.00 ГРН
Артикул:00168
Профиль 3 (LPV-7)
 
65.00 ГРН
Артикул:00166
Профиль 1 (LP-7)
 
65.00 ГРН
Артикул:02020
Комплект (Алюминиевый профиль LS03 + Рассеиватель)
 
65.00 ГРН
Артикул:00169
Профиль 4 (LPV-12)
 
77.00 ГРН
Артикул:00167
Профиль 2 (LP-12)
 
77.00 ГРН
Артикул:01865
Комплект (Алюминиевый профиль LS02 + Рассеиватель)
 
80.00 ГРН
Артикул:00171
Профиль 6 (LPS-12)
 
82.00 ГРН
Артикул:01396
Профиль 13 (арт. ЛНБ 50)
 
95.89 ГРН
Элементы 1—12 из 21.

Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки купити у Львові зручно

Найлегший спосіб алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки купити у Львові – це віднайти необхідну модель в інтернет-магазині, де здійснити вибір можна просто, не виходячи із дому та навіть дивану, а лише натиснути певні клавіші на ноутбукові, планшетові чи комп’ютері. Не потрібно довго переїжджати з однієї фірмової точки до іншої у пошуку потрібного товару, витрачати час та кошти.

Одним з найкращих інтернет-магазинів на нашому просторі, який вже понад вісім років плідно співпрацює з провідними виробниками світлодіодної продукції у світі, є сайт компанії LEDSTORM. Ця українська фірма має два фірмових склади у найбільших містах країни – Києві та Харкові, завдяки чому не потрібно довго очікувати доставку товару з-за кордону чи віддаленого куточку України – товар доставляється усього за одну добу, а якщо його оформлення на сайті відбулося до 15 години, то він буде відправлений до покупця у той же день.

Сайт оснащений детальним каталогом спеціалізованої продукції, розбитий на підрозділи та рубрики для більш зручного орієнтування клієнта. Але, якщо зорієнтуватися на сайті не виходить, то на допомогу прийдуть кваліфіковані спеціалісти, які наддадуть професійну консультацію у режимі онлайн.

На усю продукцію надається гарантійний термін безкоштовного обслуговування з моменту реалізації строком від півроку й до п’яти років. Також уся продукція, що надходить на фірмові склади має усі необхідні сертифікати, що підтверджує високу якість товарів до реалізації. Це стосується як світлодіодних стрічок чи ламп, матриць, прожекторів, світильників, модулів, так і комплектуючих елементів до них, у числі яких знаходиться й алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки.

Різновиди алюмінієвого профілю для led стрічки у Львові

Алюмінієвий профіль для led стрічки у Львові зазвичай виконується саме з цього легкого та напрочуд практичного металу, який не здатний до корозії, іржі, окислення. Він має неабиякі чудові властивості, серед яких й теплопровідність, яка забезпечує належний рівень пожежної безпеки та відвід надлишків тепла від кристалів, аби світлодіоди працювали правильно та світло від них падало з правильним відблиском.

Серед різновидів алюмінієвого профілю для світлодіодної стрічки виділяють круглий, врізаний, накладний, підвісний та кутовий в залежності від форми та застосування. Взагалі, профіль виглядає як металева рейка з ребрами та простором усередині для вкладання світлодіодної стрічки за рахунок приклеювання її до двостороннього скотчу з тильного боку виробу. Ребра у цьому випадку виконують функцію радіаторів і розподіляють тепло рівномірно, не псуючи поверхню до якої прикріплена стрічка.

Круглий профіль виглядає як різна труба, часто використовується задля дизайнерського оформлення приміщень, але дещо незручний у прилаштуванні до поверхонь. Врізаний профіль загалом повністю ховається в інтер’єрі, він приховується у стіни, стелю, підлогу, але потребує для цього створення спеціальних просторів, ремонтних робіт. А от накладний, навпаки, не потребує ніяких додаткових приготувань, лише накладання на рівну поверхню та підключення до джерела живлення.

Підвісний профіль є загалом частиною довгого металевого світильника, який додатково оснащується дифузором та лінзами. Він підвішується до тросів чи металевих ціпків, які кріпляться до стелі у будівлях з високими стінами.

Кутові профілі – вузької спеціалізації, вони встановлюються у вітринах та на стелажах, в багетах та плінтусах, аби давати освітлення під кутом нахилу у 45 градусів.

× Мы вам перезвоним

Оставьте свой номер - мы перезвоним!

Перезвоните!