Источники питания
Текущие фильтры
Очистить все
Производитель:
Тип корпуса блока питания
Степень защиты
Мощность блока питания
Напряжение
Рабочее напряжение
Сила тока блока питания
Тип блока питания
Выходное напряжение
Количество фаз
Вид стабилизатора
Мощность ВА
Исполнение стабилизатора
Цена
- ГРН
На странице:
Сортировать по:
Артикул:00061
Блок питания Розеточный (адаптер) 12V 12Вт Premium
 
60.90 ГРН
Артикул:00037
Блок питания Негерметичный 12V 15Вт Standart
 
81.20 ГРН
Артикул:00450
Блок питания Негерметичный 12V 25Вт Standart
 
88.45 ГРН
Артикул:00062
Блок питания Розеточный (адаптер) 12V 24Вт Premium
 
107.30 ГРН
Артикул:00038
Блок питания Негерметичный 12V 40Вт Standart
 
118.90 ГРН
Артикул:02170
Блок питания PS-501
 
145.00 ГРН
Артикул:00039
Блок питания Негерметичный 12V 60Вт Standart
 
155.15 ГРН
Артикул:00063
Блок питания Розеточный (адаптер) 12V 36Вт Premium
 
162.40 ГРН
Артикул:02191
Блок питания BG-1210
 
174.00 ГРН
TOP продаж
NEW новинка
Артикул:02138
Блок питания Негерметичный 12V 40Вт Slim Standart
 
174.00 ГРН
Артикул:00008
Блок питания Герметичный 12V 15Вт
 
174.00 ГРН
Элементы 1—11 из 208.

Блок живлення для світлодіодної стрічки купити у Львові недорого

Той, хто має на меті оновити освітлення у домі і офісі, націлений на купівлю світлодіодних елементів, адже саме ці джерела світла на сьогодні є найбільш ощадливими, надійними та безпечними для використання. Але усі вони мають одну незначну незручність – неможливість працювати напряму від джерела напруги 220 Вольт перемінного току. Лише напруга постійної величини у 4,8, 12 або 24 вольти. Деякі яскраві та потужні моделі у змозі функціонувати від напруги у 220 вольт постійного значення, та для цього їм необхідний спеціальний конектор. Низьковольтні типи світлодіодних стрічок задля трансформування напруги мають оснащуватися блоком живлення для світлодіодної стрічки, купити у Львові який можна у найбільших спеціалізованих магазинах та супермаркетах міста.

Це невеличкий бокс із умонтованою у нього мідною індукційною котушкою, яка й перетворює високу напругу у низьку. Бокс, що виконує функцію оболонки й корпусу, може бути виконаний у пластику або металі, анодованого алюмінію. Пластикові розроблюють лише для стрічок невеликої потужності до 10 ватт, адже більша потужність вироблює підвищену температуру усередині пристрою.

Різновиди блоку живлення для світлодіодної стрічки у Львові

Блоки живлення для світлодіодної стрічки у Львові вироблюються у п’ятьох комбінаціях: потужністю 10 ватт, 20, 30, 40 і максимально 50 ватт. Але навіть до найпотужнішої можна підключити лише 37,5 ваттну світлодіодну стрічку. Адже потрібно завжди залишати запас у понад 25% від загальної потужності стрічки для правильної та безпечної роботи пристрою.

Негерметичний може виглядати як невеликий бокс пластиковий чорного кольору, до якого прилаштований штекер для встромляння у розетку. Він схожий на зарядний пристрій для мобільного чи персонального переносного комп’ютера. Негерметичний може виглядати й як металева коробка з цільним чи перфорованим корпусом. Перфорація додає додаткового вентилювання та відводить таким чином надлишки високої температури від кристалів та плати. Деякі пристрої преміального класу оснащують додатково вмонтованим вентилятором, який автоматично вмикається у разі чималого підвищення температури.

Герметичні підходять для використання у зовнішньому осередку, де волога, рідина, вітер, сонце та пориви вітру ніяк не впливають на якісну роботу. Герметичні  мають корпус з анодованого цільного алюмінію, що добре відводить тепло, є жаростійким, проклеєний епоксидною смолою, не піддається корозії, іржі, окисленню металу.

Де блок живлення для світлодіодів у Львові купити недорого?

Блок живлення для світлодіодів у Львові можна купити практично у будь-якій спеціалізованій точці з продажу світлодіодного освітлення у місті. Але попри чималу кількість реалізаторів вартість виробу у таких спеціалізованих точках роздрібної торгівлі навряд чи буде найменшою. У блока живлення для світлодіодної стрічки ціна у Львові найменшою може бути лише у інтернет-магазині. Але у мережі може бути занадто багато недобросовісних продавців, які пропонують товар сумнівної якості.

Тож треба звертатися тільки до перевірених та досвідчених реалізаторів, а краще – у фірмові спеціалізовані магазини на кшталт LEDSTORM. Цей магазин вже вісім років щодня радує своїх відвідувачів та покупців якісними товарами з заводів найпопулярніших виробників світу. На фірмові українські склади у Києві та Харкові товар надходить безпосередньо, з сертифікацією та тривалим гарантійним терміном строком від півроку й до семи.

× Мы вам перезвоним

Оставьте свой номер - мы перезвоним!

Перезвоните!