Профиль для светодиодных лент
Текущие фильтры
Очистить все
Производитель:
Серия
Подсветка
Количество секций
Цвет
Тип заглушек
Тип монтажа
Количество клавиш
Цена
- ГРН
На странице:
Сортировать по:
Артикул:02652
Заглушка крем (ASFORA)
 
40.31 ГРН
Артикул:02651
Заглушка белая (ASFORA)
 
45.24 ГРН
Артикул:02653
Заглушка алюминиевая (ASFORA)
 
62.93 ГРН
Артикул:02654
Заглушка сталь (ASFORA)
 
62.93 ГРН
Артикул:02655
Заглушка бронза (ASFORA)
 
62.93 ГРН
Артикул:02656
Заглушка антрацит (ASFORA)
 
2.17 ГРН
Артикул:01404
Саморезы для фиксации профилей (арт. ЛНС 50)
 
2.50 ГРН
Артикул:00186
Клипса (LK)
 
4.50 ГРН
Артикул:00180
С отверстием 1 (арт.-ZP7)
 
4.50 ГРН
Артикул:00179
Без отверстия 6 (арт.-ZPS12)
 
4.50 ГРН
Артикул:00178
Без отверстия 5 (арт.-ZPU17)
 
4.50 ГРН
Артикул:00177
С отверстием 7 (арт.-ZPS17)
 
4.50 ГРН
Элементы 1—12 из 101.

Профіль для світлодіодної стрічки купити у Львові та застосувати в приміщенні

Великі та яскраві світлодіодні стрічки наразі часто почали застосовувати у оформленні не лише житлових приміщень, а й для офісних кабінетів, складів, супермаркетів тощо. Вони гідно увійшли у життя українців у якості зразкового пристрою для відведення тепла від нагрівних поверхонь. Адже у переважній більшості профілі виконуються з анодованого алюмінію – легкого, зручного та не здатного до окислення металу. Такий профіль для світлодіодної стрічки купити у Львові необхідно кожному, хто має світлодіодну стрічку потужністю понад 10 ватт.

Адже, хоча стрічки й мають у своїй основі світлодіоди, що понад 80% використовуваної енергії витрачають на виробництво світла, все ж 20% йдуть на нагрів. Чим яскравіші світлодіоди у стрічці, чим вища їх потужність, тим більше вони нагріваються. А підвищена температура викривляє напрямок світла від економних елементів, порушує яскравість, шкодить поверхні, до якої прикріплена стрічка, та створює високу пожежну небезпеку.

 За типами та різновидами профілі розподіляються на круглі, кутові, навісні, врізані та накладні. Круглі мають закруглення на ребрах виробу, за рахунок яких вони є потовщеними, що добре позначається на теплопровідних якостях профілю. Кутові виглядають як трикутні металеві багети чи плінтуси, у які вмонтовується стрічка, і світить під кутом у 45 градусів акцентовано на певний предмет. У більшості випадків такі профілі використовують у вітринах, на стелажах, у стендах ювелірних магазинів і ін.

Навісні є металевими каркасами, що у доповненні з тросами та розсіювачем є повноцінними подовженими світильниками, щоправда, без захисту від вологи, пилу та води. Їх часто можна зустріти в супермаркетах, на складах з обігрівом, в офісних приміщеннях і там, де є високі стелі.

Врізані загалом потребують для монтування вироблення спеціального отвору чи ніші у поверхні, задля того, аби пристрій міг заховатися та повністю злитися з інтер’єром. Але попри повне злиття з дизайном, врізані профілі потребують завчасних приготувань до їх монтування, що дещо незручно.

На противагу накладним, які просто встановлюються поверх поверхні і не потребують будь-яких приготувань та фізичної роботи. Але вони виступають з загального зовнішнього вигляду кімнати, приміщення чи коридору. А тому у кімнатах з невисокими стелями накладні профілі є небажаним елементом, адже візуально вони «з’їдають» простір над головою.

Де якісний профіль для світлодіодної стрічки у Львові можна купити недорого?

Якісний профіль для світлодіодної стрічки у Львові можна купити у принципі в багатьох фірмових магазинах світла, будівельних супермаркетах, салонах чи гіпермаркетах. Але навряд чи вартість у таких точках продажу буде прийнятною для покупця. Аби віднайти профіль за вигідною ціною варто звернутися на сайт провідного інтернет-магазину світлодіодного освітлення в Україні компанії LEDSTORM, у якому профілі представлені у широкому асортименті.

Вісім років надійної роботи на результат, плідна співпраця з відомими виробниками світлодіодної продукції у світі, прямі поставки найкращих та найпопулярніших товарів на два фірмові склади компанії у Києві та Харкові, тисячі задоволених покупців. Все це робить фірму однією з найвпливовіших на ринку. Й окрім того, тут найменші ціни на якісну та сертифіковану продукцію. Сайт має приємний та простий інтерфейс, де знайти потрібний товар нескладно. Орієнтуватися допоможуть й кваліфіковані консультанти, які цілодобово готові прийти на допомогу відвідувачеві.

× Мы вам перезвоним

Оставьте свой номер - мы перезвоним!

Перезвоните!