Светодиодные прожекторы
Текущие фильтры
Очистить все
Производитель:
Мощность прожектора
Степень защиты
Тип прожектора
Мощность
Тип продукта
Напряжение
Цена
- ГРН
На странице:
Сортировать по:
Артикул:00497
Матричный светодиод 10Вт
 
49.14 ГРН
Артикул:00501
Драйвер для прожектора 10Вт
 
95.55 ГРН
Артикул:00498
Матричный светодиод 20Вт
 
103.74 ГРН
Артикул:00502
Драйвер для прожектора 20Вт
 
117.39 ГРН
Артикул:00499
Матричный светодиод 30Вт
 
131.04 ГРН
Артикул:01829
Светодиодный прожектор 10Вт Slim Premium
 
139.23 ГРН
Артикул:00503
Драйвер для прожектора 30Вт
 
144.69 ГРН
Артикул:01688
Светодиодный прожектор  SOLO-10-043 10Вт  (арт. 26-0000)
 
147.15 ГРН
Артикул:00500
Матричный светодиод 50Вт
 
185.64 ГРН
Артикул:00504
Драйвер для прожектора 50Вт
 
199.29 ГРН
Артикул:01830
Светодиодный прожектор 20Вт Slim
 
232.05 ГРН
Артикул:01681
Светодиодный прожектор  LITEJET 10Вт (арт. B-LF-0887)
 
242.15 ГРН
Элементы 1—12 из 71.

Купити світлодіодний прожектор у Львові може кожен бажаючий

Прожектор – прилад для подовженого освітлення як зовні приміщень, так і всередині їх, він направляє потік світла з акцентом на певний предмет чи об’єкт у радіусі близько 110 градусів. Найчастіше подібні засоби освітлення застосовуються на фасадах будівель, у вітринах, на терасах, біля фонтанів та архітектурних об’єктів Львова, на вивісках та рекламних плакатах. Купити світлодіодний прожектор у Львові можна у багатьох точках з реалізації.

Він має вигляд в залежності від виду прямокутної урізаної піраміди чи довгого прямокутника з анодованого алюмінію. Прямокутна піраміда має усередині матрицю зі світлодіодів жовтого кольору, яка й продукує світло. Довкола неї встановлені хромовані стінки, що відбивають світло й подовжують його на відстань до 20 метрів. Довершують пристрій скляні прозорі чи матові розсіювачі, які фокусують промені за допомогою вмонтованих лінз. Такий вигляд має матричний світлодіодний прожектор. Кожен такий пристрій може змінювати кут нахилу вгору чи униз, підвішують прожектор за допомогою спеціальної ручки.

Окремим різновидом матричного світлодіодного прожектора є його версія з вбудованим рефлектором, який має інфрачервоний датчик, що реагує ввімкненням на рух у радіусі його дії. Це зручно з точки зору додаткової економії електроенергії та з метою додаткового джерела безпеки домівки у разі проникнення на територію сторонніх осіб.

Лінійний прожектор світлодіодний у Львові

Прожектор світлодіодний у Львові лінійного типу виглядає як металевий корпус, усередині якого від трьох до шести гнізд зі світлодіодами, кожен з яких окремо покритий силіконовою оболонкою, а зверху уся цільна конструкцію накривається герметичною кришкою зі скла чи склополімеру.

Лінійний прожектор дає направлений та акцентний потік світла у широкому радіусі – близько 240 градусів. Це значно більше матричного. І дає можливість освітити яскравим потоком значну територію. Сфера застосування такого пристрою зазвичай зводиться до освітлення сцен, великих концертних майданчиків, заміських приватних басейнів, фонтанів тощо.

Кожен прожектор має герметичну основу задля неспроможності потрапляння вологи, рідини, пилу, бруду під поверхню корпусу. А метал – анодований алюміній – дозволяє не боятися окислення, іржі та корозії. Доволі часто лінійні прожектори виготовляють з різнокольоровими світлодіодами, режим роботи яких можна змінювати, рівно як і яскравість, інтенсивність миготіння, зміни кольору, швидкості. Автоматичне чи дистанційне керування здійснюється за допомогою сенсорного кільця чи статичного димеру.

Де прожектор led у Львові продають вигідно?

Прожектор led у Львові мають у якості товару для реалізації чимала кількість продавців, але вартість коливається в залежності від власних націнок кожного. Та все ж led прожектор у Львові за приємною ціною та у високій якості можна придбати на сайті фірмового інтернет-магазину світлодіодної продукції в країні – фірми LEDSTORM.

Тут представлені у широкому асортименті не тільки власне прожектори, а й необхідні комплектуючі до них, аби мати змогу змінити, наприклад, матрицю без необхідності заміни усього приладу. За консультацією у будь-який час є змога звернутися до професійного порадника на сайті, який швидко проінформує Вас про деталі кожного пристрою.

Гарантійний термін використання економних матриць та корпусів до них – від двох років, лінійних – від року. Уся продукція сертифікована та надходить до клієнта безпосередньо зі складів у Києві чи Харкові.

× Мы вам перезвоним

Оставьте свой номер - мы перезвоним!

Перезвоните!