Інтернет-магазин світлодіодного освітлення в Україні – LEDSTORM.UA

Реалізація освітлення, виконана на світлодіодних джерелах, все частіше є вибором більшості людей. І це неспроста, так як в основі лежать позитивні якості світлодіодів, як елементів освітлювальних приладів. Можна вважати, що світлодіодні джерела, як тип, прийшли на заміну лампам розжарювання, а також люмінесцентним і галогеновим. Унікальність світлодіодів полягає в досить малому енергоспоживанні, довшому терміні гарантованого горіння, відсутності шкідливих парів хімічних сполук, таких як йод, ртуть, бром, а також інфрачервоних і ультрафіолетових випромінювань, невеликим виділенням тепла при експлуатації (характерно для малопотужних приладів).

В порівняння, наприклад з лампами розжарювання, LED мають споживану потужність майже в 10 разів менше. Співвідношення ціни та часу горіння до 50 тисяч годин, роблять світлодіодне освітлення найкращим вибором сьогодні. Можна використовувати спільно зі спеціальними діммерами і при цьому не буде ніяких сторонніх низькочастотних звуків. Кристали мають високу міцність, стійко працюють в умовах вібрації.

Виконуючи покупку в мережі, варто вибирати перевірених професіоналів, щоб не потрапити в халепу і залишитися задоволеним кінцевим придбанням. Вибираючи кращий інтернет – магазин світлодіодного освітлення в Україні – LEDSTORM.UA , кожен покупець отримає відмінний сервіс та привабливі ціни. Світлодіодне освітлення в магазині представлено широким асортиментом різних виробів високої якості, перевіреними виробниками з подальшою гарантією. Існує своєчасна доставка, проводиться консультація досвідченими менеджерами і надається послуга & laquo; передзвоніть мені & raquo;.

Інтернет-магазин світлодіодного освітлення – кращі цінові пропозиції

Здійснюючи покупки в інтернеті, можна істотно заощадити, так як інтернет-магазин світлодіодного освітлення позбавлений додаткових витрат, пов'язаних з орендою приміщення, витратами на зарплати консультантів, оплатою комунальних послуг. Широкий вибір світлодіодів дозволяє реалізувати різні завдання перед проектуванням освітлення і вибором безпосередньо конкретних виробів.

Розрізняють світлодіодні лампи, стрічки, світильники та інше. Область застосування від підсвічування інтер'єрів житлових приміщень, холів, вестибюлів, сходів до освітлення підвісних стель, дизайнерських меблів, лайт-боксів, плакатів, рекламних вивісок, мостів, тюнінгу автомобілів. Для освітлення промислових майданчиків, фасадів будівель, пам'ятників архітектури, фонтанів часто використовують світлодіодні прожектори. Більшість приладів володіють хорошими показниками світлової віддачі, вимірюваної в люменах і складають приблизно від 80 до 110 Лм на кожен Ватт. Для ілюмінації об'єктів на новорічні та різдвяні свята, повсюдно використовують світлодіодні гірлянди.