Фітолампи
Показати:
Сортувати за:

Світлодіодна фіто лампа VENOM GR-05 Е27 SMD 5Вт для рослин

        Застосування фітоламп для облаштування освітлення в теплицях дозволя..

112.00 грн

Світлодіодна фіто лампа VENOM для рослин Е27 10Вт (Full Spectrum GR-10)

      Фітолампи - це саме економічне освітлення в теплиці і можливість створити о..

126.00 грн

Світлодіодна лампа VENOM ультрафіолетова 3Вт Е27 220V

Спектр світіння: ультрафіолетових 3 шт. 395 - 400 nm. Номінальна частота: 50/60 Гц. Стабільна ро..

210.00 грн

Світлодіодна лампа VENOM ультрафіолетова 5Вт Е27 220V

Спектр світіння: ультрафіолетових 5 шт. 395 - 400 nm. Номінальна частота: 50/60 Гц. Стабільна ро..

280.00 грн

Фітолампи

Світлодіодні лампи для рослин

Серед садівників-любителів сьогодні все популярнішими стають спеціальні лампи для поліпшення росту рослин і процесу дозрівання їх плодів в тепличних умовах. Вони є досить вигідним придбанням, оскільки зможуть підживлювати в осінню та зимову пору рослини, які саме в ці сезони страждають від нестачі сонячного світла і, відповідно, фотосинтезу. А, як відомо, саме в процесі фотосинтезу всі представники флори отримують поживні речовини для подальшого зростання і розвитку. У сучасному світі з появою нових технологій в освітленні економні кристали стали застосовувати і в сфері вирощування декоративних і городніх культур. Тому сьогодні світлодіодні лампи для рослин є одними з найбільш популярних товарів у садівників-аматорів. Такі прилади найбільш часто величають фітолампами. Унікальною особливістю, завдяки якій їх не переплутаєш ні з одними іншими, є світіння винятково фіолетовим світлом. Здавалося б – і в чому тут логіка? Рослини зелені, сонячне світло – білий, а лампи – фіолетові? Однак, всі рослини зовсім не поглинають зелене світло, а з усього спектра сонячних променів вони найбільш сприйнятливі до поєднання темно-червоного і синього, що по суті і є фіолетовим кольором. До того ж, не дарма завжди твердять про ультрафіолетовому впливі сонячного світла на шкіру людини.

Економні фітолампи для рослин

Фітолампи для рослин повинні рівномірно висвітлювати всі ділянки вазонів або діжок у теплицях, ефект таке світіння матиме, якщо фіолетовий світло буде потрапляти на все листя і плоди. Буквально на очах разводчик зможе споглядати, як листя стає зеленішим і жвавіше, прискорюється ріст і термін цвітіння, а плоди з зелених всього за пару днів дозрівають до бурого, жовтого, червоного, фіолетового кольорів. Такі світлодіодні лампи для рослин, крім кольору світіння, практично нічим не відрізняються від своїх «побратимів». Працюють з потужністю від чотирьох і до 29 ват, забезпечуються цоколями Е14, Е27, максимальна потужність одного діода не перевищує 3 ватта, а найбільш часто в комплект входять діоди SMD3528 з потужністю в один ват. Головною перевагою перед аналогічними натрієвими і галогенними фітолампами є суттєва економія електроенергії, безпеку установки, використання та утилізації. Вони не містять сполук ртуті, брому, свинцю, працюють до 50000 годин, повністю екологічні, не створюють невидимого для ока мерехтіння. У кожній лампі від чотирьох до 29 світлодіодів з кристалами двох спектрів – синім і червоним, а кут їх світіння становить близько 60-80 градусів.

Де фітолампи для рослин купити в Україні?

Фітолампи для рослин купити в Україні можна практично в будь-якому спеціалізованому салоні світла або магазині. Однак далеко не в кожному Вам запропонують світлодіодні лампи для рослин високої якості за помірною ціною – одним з цих критеріїв Ви, напевно, залишитеся задоволені. Тому пропонуємо звернути увагу на інтернет-магазин світлодіодного освітлення Ledstorm, який вже більше семи років успішно функціонує в Україні і пропонує LED-продукцію за найбільш вигідними цінами. Завдяки зручному розташуванню двох складів компанії, у Києві та Харкові, клієнт отримає товар в найкоротші терміни. Асортимент каталогу перевищує кілька тисяч елементів економного освітлення, детальний опис і високоточна фотографія створять повноцінне і правильне враження про кожен товар. А професійні онлайн-консультанти цілодобово допоможуть здійснити точний вибір замовлення та оформити його негайно.