Жодне сучасне приміщення для офісу або будинку не обходиться сьогодні без економного та ефективного освітлення, яке створюється завдяки ергономічним лампам денного світла. Не секрет, що нині в моді підвісні стелі і каскадні з гіпсокартону, що дозволяють стельовим пристроям розсіювати промені не радіально по всьому периметру кімнати, а химерними відтінками і акцентним способом. Довгий час для цих цілей застосовувалися галогенні і люмінесцентні лампи, однак часто вартість таких джерел світла відлякувала покупців. Та й такі лампи мали ряд істотних недоліків: необхідність спеціальної утилізації, невидиме для ока мерехтіння і неприємні шуми, відстрочка включення, часткове ультрафіолетове та інфрачервоне опромінення. На заміну їм не так давно прийшли світлодіодні елементи освітлення. Правда кажучи, до недавнього часу вони теж володіли високою вартістю, однак з розвитком діодів, їх вартість значно зменшилася. Тепер, щоб висвітлити стелю, оптимальним варіантом буде застосувати стельовий світильник світлодіодний вбудований.
Найчастіше такі пристрої прямокутної або квадратної форми, плоскі, легко монтуються на пряму поверхню стелі. Їх використовують переважно в офісних приміщеннях, але останнім часом вони знайшли своє місце в дизайнерському оформленні квартир-студій, салонів краси, готельних номерів в стилі мінімалізм. В основному їх можна зустріти в навчальних закладах, в лекторных, медичних установах, промислових приміщеннях.
Вбудовані світлодіодні світильники статичні і розсіюють світло виключно вниз і все трохи по сторонам. Для бічного освітлення їх обладнують дзеркальними, опаловими або призматичними розсіювачами. Дзеркальний розсіювач виконаний з алюмінію за типом решітки, яка має відбивну здатність до 85%. Опаловий або призматичний розсіювач виконаний з міцного полімеру – полікарбонату – який повністю покриває поверхню світильника і не дозволяє проникати бруду на елементи освітлення. Потужність таких приладів дорівнює 30 ватам, в них вбудовується блок живлення, який працює з напругою 110-260 ват, витримує впливу перепадів температури від -35 до +60 градусів за Цельсієм і володіє світловим потоком 3300-7000 кельвінів. Світлова віддача доходить до 130 люменів на метр, індекс передачі кольору дорівнює вісімдесяти, кут розсіювання близько 160 градусів, а ступінь герметичності – IP54 (напівгерметичний).
Щоб купити вбудовані світлодіодні світильники, необхідно усвідомити деякі нюанси. По-перше, вони можуть кріпитися тільки на гіпсокартонних підшивних стелях або в натяжних модулях розмірами не менше 60 на 60 сантиметрів. По-друге, вони володіють істотною вагою в 4,5-5 кг, тому без допомоги кваліфікованого спеціаліста монтувати самостійно такий прилад буде проблематично. Тому рекомендуємо звернутися до перевірених фахівців інтернет-магазину Ledstorm, які не тільки підкажуть необхідну вашому приміщенню модель, але і безкоштовно оформлять замовлення і доставлять його на будинок. На такі надійні пристрої надається постійна гарантія строком на п'ять років з моменту покупки. Можна вибрати необхідний температурний відтінок діодів – холодний (6500 кельвінів), білий (5500 кельвінів) або тепло-білий (4500 кельвінів і нижче).