MR11
Показати:
Сортувати за:

Світлодіодна лампа MR11 GU10 3Вт (LR-0401)

Світлодіодна лампа MR11 GU10 3Вт (LR-0401) На сьогодні лампи розжарювання давно змінилися люмін..

144.14 грн

MR11

Світлодіодні лампи (LED) MR11 12v

з кожним днем в наше життя входять більш вдосконалені технології, які дозволяють економити кошти і ресурси. На щастя, стосується подібний процес і освітлювальних приладів, і саме лампочок. Поступово витратні і недовговічні лампи розжарювання, виділяють тепла на порядок більше, ніж світла, нещадно витісняють з ринку ергономічні і надійні світлодіодні. Новинки в свій час зробили повноцінний фурор в питаннях освітлення інтер'єрів, автотехніки, приладів і т. п.

Серед різновидів подібних ламп, що працюють безпосередньо від мережі в 12 вольт, окрему групу займають світлодіодні лампи MR 11 12 v . Основною відмінністю від «побратимів» можна вважати їх невисоку інтенсивність світла, відповідний по потужності 15-20-ватному освітлення, стандартом, яким володіє лампа розжарювання. Тому, лампи такого типу найчастіше використовують для освітлення інтер'єрів, зокрема ніш, дзеркал, полиць. Більшою мірою вони призначені для декоративних цілей при створенні інтер'єрів.

LED лампи MR11: особливості

Часто LED лампи MR 11 мають визначений розмір – 35 мм на 35мм. Іноді розміри можуть змінюватись, проте не більше, ніж на кілька міліметрів. Кількість світлодіодів теж різне – від 10 до 15, проте в цілому загальна споживаність такої лампи не перевищить і 2 ватт електроенергії. Кожен діод висвітлює близько 30 градусів, відповідно лампа такого типу може розсіювати світло на 120-160 градусів. Вона забезпечена штырьковым цоколем з позначенням 4, яке відповідає відстані між контактами. Середній термін служби такого джерела світла мінімум 20 разів перевершує життя стандартної «Іллічівської» - це мінімум 30000-50000 годин роботи. Нерідко вищезазначені лампи є декоративними, що дає малу інтенсивність світла і хороше його якість.

За зовнішнім виглядом вони мають конусоподібній форму, виконані з металу і прозорого скла. Ці світлодіодні лампи не стандартні заокруглені, а мають плоске закінчення. Така форма носить назву рефлекторної. Вони дають яскравий точковий світло – це дуже розширює сферу застосування таких освітлювачів при оформленні будь-якого інтер'єру. Вони ідеально впишуться в строгий офісний стиль, готельні номери і коридори, вітальні, дитячі кімнати. Не зайві в будуарных кімнатах, шафах-купе, трюмо, настінних інсталяціях, в цілому – практично в будь-якому приміщенні, де необхідно створити м'яке, приглушене світло. Такі мініатюрні лампи чудово підходять для світильників з кришталевими вікнами або стразами, вони вигідно розсіюють яскраво-білий світ, відбивають світло від кожної грані світильника.

Вбудовувані світильники без ламп такої форми і конструкції виглядають непрезентабельно, адже лампи створюють досить гнучку систему освітлення. По відношенню до світлового потоку такі лампи зазвичай відповідають 160-200 Люменам. Єдиним серйозним недоліком (або таким) є вузькоспеціалізований застосування таких ламп виключно лише з трансформаторами для світлодіодних ламп. Цю особливість слід враховувати при плануванні та забезпеченні освітлення в будинку такими лампами. А якщо говорити про переваги, то світлодіодні лампи MR 11 не випромінюють ні промені інфрачервоного, ні ультрафіолетового спектра, вони не шкідливі для очей і шкіри людини. У них немає сполук ртуті, свинцю або інших небезпечних речовин. Якість роботи таких джерел світла не залежить від тривалого режиму роботи або кількості частих включень або виключень, так само як і від перепадів напруги в мережі.

Ви так само можете подивитися інші види світлодіодних ламп представлених в нашому інтернет-магазині світлодіодного освітлення в Україні Ledstorm