Світлодіодний неон 24V
Показати:
Сортувати за:
Світлодіодний неон 24V

Світлодіодний неон 24V

Світлодіодний неон 24V купити з вигодою для себе можна в магазині LED освітлення ledstorm.ua. Поставки безпосередньо від виробника, тому вартість товарів порадує роздрібних і оптових покупців.

Що собою являє цей сучасний прилад? Це лінійка діодів, поміщених в поливинилхлоридную трубку в настільки близькій відстані, що створюється враження рівномірного світіння по всій довжині. Звідси і всі інші переваги.

Гнучкий світлодіодний неон 24V за ціною виробника

З розвитком технологій, вдосконаленням виробництва і підвищенням конкуренції між виробниками, у гнучкого світлодіодного неону 24V ціна з часом істотно знизилася, підвищився попит, і розширилася сфера застосування.

Чудові характеристики дозволяють використовувати його як всередині, так і зовні приміщень:

  •     під час оформлення фасадів будівель;
  •     для створення рекламних проектів, написів;
  •     в дизайні інтер'єру для підсвічування підлоги, стелі або меблів;
  •     при тюнинге автомобіля.

ПВХ-трубка добре гнеться, тому прекрасно підходить для контурних обрисів фігур.

До переваг слід віднести:

  •     Високий ступінь захисту від впливу пилу або вологи. Його можна встановлювати в саунах і басейнах. Низьковольтне підключення гарантує безпеку для оточуючих.
  •     Застосування в будь-якій кліматичній зоні цілий рік, так як робочий температурний режим лежить в інтервалі від - 45 до +50 градусів за Цельсієм.
  •     Низьке споживання електроенергії - 8-10 Вт / м збереже гроші користувача.
  •     Вибір кольору світіння дозволить втілити в життя будь-які задуми дизайнера.
  •     Тривалий період експлуатації - до 30 тисяч годин безперервної роботи.

Недорогий LED неон 24V швидкий спосіб змінити інтер'єр

Монтаж недорогого LED неону 24V не представляє особливої ​​складності. Всі комплектуючі можна придбати одночасно з основним обладнанням. Для підключення знадобляться блок живлення, алюмінієвий або пластиковий профілю різної довжини.

Продукція транспортується в муфтах. Щоб не порушити електричний ланцюг, дозволяється різання дроту в спеціально зазначених місцях. На вільний кінець обов'язково слід встановити заглушку для ізоляції. Для з'єднання розрізнених ділянок використовується коннектор. Бажано на місця контакту надіти термоусадочну трубку.

При установці багатоколірного RGB-неону знадобиться контролер для отримання світлодинамічних ефектів: миготіння за заданою програмою, переливів кольору та інше. Паралельно з'являється можливість підключити диммер, який регулює інтенсивність світіння.

Трохи клопоту - і дивовижна світлова феєрія заграє вогнями в вашому домі, торговому або виставковому залі. Телефонуйте менеджеру (телефони вказані на сайті), робіть замовлення і отримуйте посилку. Доставка по всій території України в міста Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса та інші.