E40
Показати:
Сортувати за:

Світлодіодна лампа E40 50 Вт (LP-0400)

Світлодіодна лампа E40 50 Вт (LP-0400) На сьогодні лампи розжарювання давно змінилися люмінесце..

1265.20 грн

Світлодіодна лампа E40 50 Вт (LP-0635)

Світлодіодна лампа E40 50 Вт (LP-0635) На сьогодні лампи розжарювання давно змінилися люмінесце..

1474.80 грн

E40

Світлодіодні лампи (LED) E40 220V

Цей елемент освітлення відрізняється від більшості інших в першу чергу значним за розмірами цоколем. Він дорівнює 40 міліметрів, що означає відстань між контактами. Власне, подібний цоколь – далеко не новинка, а цілком поширений ще з часів дідуся Едісона. У народі цоколь Е40 носить назву Голіафа з-за свого значного за мірками ламп розміру. Офіційно ж цей елемент освітлювального приладу називається гігантським цоколем Едісона. Відповідно, лампи з таким цоколем мають чималий розмір і потужність. Тому з моменту їх створення основне призначення звелося до висвітлення значного простору – а саме вулиць, житлових кварталів, приватних будинків, промислових приміщень, цехів, фабрик. Звичайно, в той час такими освітлювальними приладами служили лампи розжарювання з великою вольфрамовою ниткою. І ось через понад 100 років на зміну їм прийшли LED-лампи – сучасні освітлювальні прилади, що дають максимальну економію електроенергії із збереженням аналогічного по силі світла потоку. Для підприємця або держустанови, адміністрації міста чи будь-якого населеного пункту використання світлодіодних ламп великої потужності дуже вигідно, у зв'язку з тим, що LED-лампи споживають енергії в десять разів менше, ніж розжарювання. Наприклад, світлодіодні лампи E40 220v можуть бути аналогом 500-ватним лампам розжарювання, тобто дуже потужним. Відбувається подібне внаслідок того, що лампа розжарювання має коефіцієнт корисної дії на рівні 5%, в той час як світлодіодна – 40-50%. Тому джерела світла такого цоколя і величини і сьогодні використовують для освітлення екстер'єрної інфраструктури і промислових приміщень, але більш економні.

Чи має недоліки світлодіодна лампа 50Вт E40?

Дуже важливо, що такі лампи служать тривалий час, не тьмяніють з часом, не мерехтять, дають рівний яскравий білий світ, не перегріваються. Завдяки міцним матеріалами корпусу, виготовленим з алюмопласта, алюмінію або кераміки, виключається можливість вибуху такої лампи з подальшим розбиттям скляної колби, який може нашкодити співробітникам підприємства або перехожим. Однак світлодіодна лампа 50Вт E40 має і деякі особливості експлуатації. По-перше, світло від таких ламп не розсіюється на всі 360 градусів, вони мають певний кут падіння променів, що дорівнює тридцяти від одного світлодіода – а значить, що буде освітлюватися тільки певна територія. По-друге, такі LED-лампи працюють безпосередньо від мережі напруги 220 вольт без всяких трансформаторів, а отже вимагають певних навичок в роботі з монтажу та заміни. Звичайно, до числа недоліків можна віднести високу вартість подібних ламп, однак ціна з лишком відбивається вже через кілька місяців, з тим, що бездоганно працювати вони будуть не менше кількох років з постійної і несменной ефективністю. Бажано при встановленні такого економного джерела світла обрамляти його спеціальною запобіжною рамкою або коробкою – з метою запобігання впливу зовнішніх природних факторів.

Найчастіше подібні лампи набувають для освітлення міських вулиць, на заміну звичним нам великим спіральним лампам радянських вуличних ліхтарях. В сучасних ліхтарях все частіше проектують прожекторне освітлення, де вже не цоколь вкручивающегося типу. Варто враховувати при покупці таких ламп, що вони мають мінімальну температуру кольору на рівні 4000 кельвінів, тому необхідно виключити її для домашнього застосування у зв'язку з високою інтенсивністю світлового потоку.

Ви так само можете подивитися інші види світлодіодних ламп представлених в нашому інтернет-магазині світлодіодного освітлення в Україні Ledstorm