Світлодіодні гірлянди
Показати:
Сортувати за:

Гірлянда світлодіодна VENOM "Ялинка" 10LED Білий на батарейках АА, білий провід (LS-B-TREE-10LED-WC-W)

Гірлянда світлодіодна VENOM "Ялинка" 10LED Білий на батарейках АА, білий провід (LS-B-TREE-10LED..

40.31 грн

Гірлянда світлодіодна VENOM "Провідна" 20LED Мікс, білий провід (LS-B-LED-20LED-WC-M)

Гірлянда світлодіодна VENOM "Провідна" 20LED Мікс, білий провід (LS-B-LED-20LED-WC-M)..

43.50 грн

Гірлянда світлодіодна VENOM "Півмісяць" 20LED RGB, прозорий дріт (LS-CRESCENT-20LED-BC-RGB)

Гірлянда світлодіодна VENOM "Півмісяць" 20LED RGB,прозорий дріт (LS-CRESCENT-20LED-BC-RGB)..

59.16 грн

Гірлянда світлодіодна VENOM "ПРОВІДНА" 100LED Мікс, білий провід (LS-C-LED-100LED-WC-M)

Гірлянда світлодіодна VENOM "ПРОВІДНА" 100LED Мікс, білий провід (LS-C-LED-100LED-WC-M)..

59.16 грн

Гірлянда "Провідна" Свічка 100Led, білий дріт (.LS-100W-2)

Гірлянда "Провідна" cвічка 100Led, чорний шнур (Арт.LS-100W-2)У наш час світлодіодні гірлянди (Х..

76.56 грн

Гірлянда світлодіодна конус 30Led, чорний шнур (LS-CONE-30LED-BC-M)

Гірлянда світлодіодна конус 30Led, чорний шнур (LS-CONE-30LED-BC-M)У наш час led гірлянди (Харкі..

89.61 грн

Світлодіодні гірлянди

Світлодіодні гірлянди – економна атмосфера свята

Важливу роль світлодіодні гірлянди грають у період новорічних свят, адже буквально кожна адміністративна та комерційна будівля, торгові центри, кінотеатри, так і житлові приміщення перетворюються у казковий світ блискучих гірлянд, сніжинок, мерехтливих вогників і вивісок. Звичайно ж, з появою економного LED-освітлення всі декоративні елементи новорічного святкового підсвічування отримали ряд незаперечних переваг, головною з яких стало значне скорочення витрат на електроенергію, споживану приладами, і відсутність нагрівання лампочок на гірляндах з діодами, що досить безпечно, враховуючи легкозаймистість новорічної ялинки, особливо штучної з полімерів і пластмас. Крім того, такі елементи світла прослужать довгі роки: вони практично не можуть вийти з ладу і орієнтовний термін експлуатації перевищує 100000 годин в режимі нон-стоп роботи, а це більше 10 років постійного світіння. Зрозуміло, що такий ресурс міцності гірлянди, які використовуються максимум місяць в році, будуть витрачати десятиліттями.

Новорічні гірлянди: різновиди

Новорічні гірлянди розрізняються за формою, довжиною, сферою застосування, яскравістю діодів, режиму роботи приладу, кількості кольорових кристалів. Найбільш проста, звична і доступна кожному гірлянда – це звичайна дротова, яка має від 100 до 500 невеликих діодних лампочок різного кольору зі статичним діммером, тобто перемикання режимів і швидкості мерехтіння RBG-ламп проводиться вручну на самому приладі. Більш вигадливими миготливими новорічними прикрасами із застосуванням економних і пожежобезпечних технологій є так звані гірлянди-їжачки, виноградники, лінза, кульки, нитка, шланг, метеор, зірочки, сітка та інші – виробники не обмежують вироби фантазією. У той же час, при всій різноманітності і відмінності, всі такі вироби мають щось загальне – показники роботи, технічні характеристики. Так, за стандартами вони можуть працювати від напруги 220 вольт або 12 вольт постійного струму. Тобто деякі йдуть відразу зі звичною виделкою під звичайну розетку, а деякі – потребують адаптера живлення. З естетичної точки зору розрізняють два кольори проведення: чорний і білий, в залежності від кольору ялинки (з урахуванням штучних зразків ) або інтер'єру. Кількість діодів варіюється в приладі від 20 і до 720-ти, відповідно різниця відчутна і в розмірах. Розглянемо найбільш популярні моделі для екстер'єру та інтер'єру на прикладі каталогу новорічної продукції провідного українського інтернет-магазину світла Ledstorm.

Гірлянда-штора

Представляє собою світлодіодні смужки, які вертикально спрямовані і з'єднані в цілісний предмет з однаковим режимом роботи. Підходить для оформлення вітрин або вікон житлових приміщень. Рівень IP – 33.

Гірлянда-водоспад

Застосовують поза приміщень на вулицях для декору новорічних об'єктів. Близько 560 діодів на ній представлені у вигляді фіранки, по черзі пускають горизонтальні хвилі з поверхні. Рівень захисту від вологи IP54. Середні розміри – 2,5 на 3 метри, живиться від мережі 220 вольт.

Гірлянда-бахрома

Може застосовуватися і на фасадах, і на зовнішніх частинах вікон, і всередині приміщення. Створює ефект сніжної кромки, спадаючої з даху або козирка. Характерна відмінність – кожна з гірлянд має різну довжину, чому і створюється так звана бахрома.

Гірлянда – дощ

Вертикальні смужки підвищеної яскравості динамічно спускаються з кожної стрічки, роблячи сяйво схожим на падіння сильного дощу. Ефектно прикрасять торгові центри, офіси, особливо в місцях з високими вікнами.