E14
Показати:
Сортувати за:

Світлодіодна лампа E14 4Вт (LB-1808)

Світлодіодна лампа E14 4Вт (LB-1808)Світлодіодна led лампочка з цоколем Е14 - Якщо у Вас да..

51.20 грн

E14

Світлодіодні лампи (LED) 220v E14

Одними з різновидів сучасних освітлювальних елементів на сьогодні є світлодіодні лампи E14 220v. Ріднить їх із звичайними лампами розжарювання використання вкручуваного цоколя з характерним зовнішнім виглядом патрона і певною напругою живлення лампи – з мережею змінного струму 220 вольт. Ці джерела світла володіють різною потужністю, виміряною у ватах, і співвідносяться з певними еквівалентами потужності ламп розжарювання. Так, лампа світлодіодна E14 потужністю 3 вт видає світу рівно стільки ж, скільки і звичайна 25-ватна лампа розжарювання. Тобто на одній тільки лампі ви економите енергії в сім разів менше. При потужності 3,5 W лампа з діодів є аналогом 30-ватної з вольфрамовою ниткою. Однією з найбільш яскравих, з світловим потоком 1020 люмен, є E14 світлодіодна лампа потужністю 12 ватт – вона відповідає звичайній стоваттній лампі розжарювання і здатна самостійно висвітлити невелику кімнату. Однак найчастіше лампи led E14, які підходять для світильників, бра, настільних ламп, не вимагають такої високої потужності, тому найбільш ходовими світлодіодними лампами з таким цоколем є ті, які знаходяться в діапазоні потужності від трьох до шести ват.

Користь LED лампи E14

Очевидна. Адже такі джерела світла набагато краще не тільки ламп Едісона, але і люмінесцентних і галогенових: споживання енергії в 10 разів і в три рази менше ламп розжарювання і галогенових, включаються відразу і без затримок, термін служби перевищує всі інші в 50 разів, деградація світлового потоку після 3000 годин активної роботи не більше 1%. LED лампи E14 не шумлять, світло розподіляється рівномірно, без мерехтіння, вони стійкі до вібрації. Вони не потребують спеціальних заходів утилізації, оскільки не містять шкідливих і канцерогенних сполук, за типом ртуті або інших токсинів. Для українців такі лампи – дійсно вигідне придбання, яке значно знизить показники споживаної електроенергії. Адже більше половини енергії ми витрачаємо саме на освітлення житлових приміщень. Великий плюс також у можливості вибрати діапазон кольору, який буде комфортний для вашого зору і максимально наближеним до природного. Такі світлодіодні лампи найкращим чином підійдуть для освітлення картинних галерей та інших приміщень з творами мистецтва, оскільки такий світ практично не знебарвлює фарби і покриття предметів за рахунок мінімального нагрівання самої лампи.

Світлодіодні лампи E14 – ціна і якість

При бажанні придбати світлодіодні лампи E14 важливим питанням стає ціна. Адже саме ці лампи заслужено є одними з найбільш популярних по співвідношенню – вартість\якість\довговічність. Щоб замовити світлодіодні лампи E14 в інтернеті необхідно визначитися з запитуваної потужністю і формою: кукурудза, міньйон, груша, свічка, кулька та інші. Все залежить від призначення, яке вам потрібно. Для бра підійдуть лампи потужністю 3-5 ват свечкоподобной форми, для стельових ламп – шарикообразные лампочки або міньйони, і навіть груші. Переконайтеся, що світлодіодні лампочки не перевищують бажані габарити, адже часто через велику кількість рядів світлодіодів, LED-лампа перевищує розмірами подібну розжарювання. Обов'язково врахуйте колірну температуру таких ламп – за замовчуванням, за стандартами виробники встановлюють на середньому рівні в 4500 кельвінів, однак така гама не підходить для офісних приміщень і спалень. В офісах краще використовувати яскраве біле світло інтенсивністю 6500 кельвінів, а в спальнях – навпаки – помірний, приглушений – 2700-3500 кельвінів.

Ви так само можете подивитися інші види світлодіодних ламп представленими в нашому інтернет-магазині світлодіодного освітлення в Україні Ledstorm