Світильники ЖКГ
Показати:
Сортувати за:

LED світильник ELM NPP-01-100 IP44 пр.мет / реш.сер. (Арт. 21-1101)

LED світильник ELM NPP-01-100 IP44 пр.мет / реш.сер. (Арт. 21-1101)LED світильник ELM NPP-01-100..

118.80 грн

LED світильник МЕРЕДІАН з оптоакустіческім датчиком 10 Вт (арт. LE-СПО-10-010-0621-40Д) Наявність уточнюйте

LED світильник МЕРЕДІАН з оптоакустіческім датчиком 10 Вт (арт. LE-СПО-10-010-0621-40Д)

LED світильник МЕРЕДІАН з оптоакустіческім датчиком 10 Вт (арт. LE-СПО-10-010-0621-40Д)LED світи..

0.00 грн

Світильники ЖКГ

Надійні і довговічні світлодіодні світильники ЖКГ в інтернет-магазині LEDSTORM.UA

Управління житлово-комунального господарства порівняно недавно стали переходити на енергозберігаючі технології, тим самим скорочуючи свої витрати і показуючи приклад мешканцям звичайних будинків. Спеціально для них виробники Electrum, Foton, LEDeffect представили в інтернет-магазині міцні і надійні освітлювальні прилади з антивандальними характеристиками, що дозволяють встановлювати їх не тільки на закритій території, а й на вулицях, у під'їздах, на парковках. Приватним особам також будуть цікаві представлені зразки, так як вони максимально адаптовані до умов української енергомережі і підключаються до харчування в 200В. На сайті ви можете купити антивандальний світлодіодний світильник і встановити його в місцях, де необхідно додати видимості - в закутках, підворіттях, в проїздах і арках, темних кутках саду або на дачі.

Одним з найбільш затребуваних і популярних є світильник ЖКГ з датчиком руху, який ще більше економить споживання електрики і запобігає НЕ санкціонування проникнення на ділянку або територію. Широкий діапазон налаштувань дозволить встановити параметри спрацьовування, а різна потужність забезпечить освітлення проглядається простору.

Найважливіша характеристика пристроїв укладена в двох простих буквах і цифровому позначенні - світильник ЖКГ IP65 має максимально високим рівнем безпеки і може використовуватися в будь-яких умовах. Це маркування показує, що діоди в ліхтарях можуть працювати при різких перепадах температури в діапазоні від -50 ° С до + 60 ° С (це усереднені параметри, максимального рівня, доступного на вулиці або в цехах організацій ЖКГ).

LED світильники ЖКГ - сертифіковані і перевірені

Модельний ряд, представлений в інтернет-магазині має всі документи, що підтверджують відповідність пристроїв українським вимогам і нормам. Кожен ліхтар рекомендований для використання державними і приватними структурами, як з безпеки, так і працездатності. Тривала експлуатація без необхідності частої заміни забезпечує економію на лампочках і витратних матеріалах. Діодні світильники в під'їзд дозволять мешканцям спокійно користуватися своїм багатоквартирним будинком і не боятися вандальних дій - сам корпус лампи і всі компоненти надійно захищені і практично не сприйнятливі до механічних пошкоджень.

Встановлена ​​на сайті ціна для LED світильників ЖКГ - це не найголовніший показник, так як потрібно керуватися технічними характеристиками при виборі та купівлі:

  •     Споживана потужність - від 3 Ватт до 100 Ватт, в залежності від місця розташування пристрою;
  •     Інтенсивність світлового потоку - до 1000 ЛЮМІНА, що досить для нічного освітлення;
  •     Матеріал корпусу і плафона, тип кріплення і монтажні особливості;
  •     Термін гарантійного обслуговування - до 3 років, в залежності від моделі та місця експлуатації.

Інтернет-магазин світлодіодного освітлення LEDSTORM.UA забезпечує найнижчі ціни на представлений асортимент, так як працює безпосередньо з виробниками і постійно розширює свою складську програму. На вибір покупця, товар відправляється будь-якими кур'єрськими та поштовими службами по всій Україні - в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу, Львів чи інший населений пункт.