Грунтові
Показати:
Сортувати за:

Світлодіодний світильник LED Lemanso газон без викл., 1LED RGB IP44 CAB93

Світлодіодний світильник LED Lemanso газон без викл., 1LED RGB IP44 CAB93..

100.80 грн

Грунтові

Грунтові світлодіодні світильники

Застосування освітлення в ландшафтному дизайні дозволяє створювати приголомшливі шедеври у власному саду. Гра світла і тіні заворожує, наповнює простір об'ємом і особливим змістом. Найпопулярніші грунтові світильники - LED, купити які варто кожному, хто хоче створити біля свого будинку дійсно гарний краєвид. Вони дають гарний аркій світло у вигляді стовпа, що піднімається прямо з під землі. Великою популярністю користуються грунтові ландшафтні світильники на сонячних батареях, які є економічними в повному розумінні цього слова. Всі без винятку, вони мають чудовою якістю і високою міцністю.

Сонячні світильники для саду

Вимоги до міцності ґрунтових вуличних світильників максимально високі, їх вбудовують в різну грунт, камені, і навіть асфальт. Корпус приладу має бути ідеально захищена від вологи, мати IP 67 або краще 68. Міцність повинна бути дуже висока, для чого в виготовленні використовується спосіб водонапірної виливки. Матеріалом вироби служить алюміній або стійка до корозії сталь, загартоване скло і гвинти антивандального типу. LED модулі для захисту від вологи покривають шаром силікону, щоб захистити від конденсату, трансформатор поміщають в спеціальний захисний корпус. Пристрої безпечні, надійні, практично не вимагають техобслуговування і ремонту, і довговічні.

Грунтові світильники для ландшафтного дизайну встановлюють:

  •     Для підсвічування декоративних рослин - ялин, ялиць;
  •     Підсвічування газонів, клумб;
  •     Освітлення паркових стежок, тротуарів;
  •     Підсвічування сходів;
  •     Декорування і освітлення басейну, фонтану;
  •     Освітлення території біля будинку, підсвічування фасадів будинків;
  •     скульптур;
  •     Алей і площ.

Велика розмаїтість форм і видів світлодіодних світильників для саду дозволяє реалізувати будь-яку, навіть саму сміливу, ідею. Можна вигідно виділити світлом будь-яку зону або створити цікаву ілюмінацію. Для цього звертайтеся в інтернет-магазин світлодіодного освітлення Ledstorm.ua, де дана група товарів представлена ​​в повному асортименті, і тому ви зможете купити найкращі світильники для саду. Ціни від виробника, грамотно організована доставка в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу та інші міста України, і високий рівень сервісу дозволить Вам підібрати потрібний товар швидко і з задоволенням, і втілити в життя Вашу дизайнерську ідею.