Герметичні
Показати:
Сортувати за:

Блок живлення Venom Герметичний 5V 100Вт Standart

Блок живлення Venom Герметичний 5V 100Вт   Блок живлення (трансформатор, перетвор..

962.80 грн

Блок живлення Venom Герметичний 5V 150Вт Standart

Блок живлення Venom Герметичний 5V 150Вт   Блок живлення (трансформатор, перетвор..

1348.75 грн

Драйвер Mean Well для світлодіодів (LED) 15 Вт, 5V, 3 А LPV-20-5

Блок живлення Mean Well Герметичний 5V 20Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

245.22 грн

Драйвер Mean Well для світлодіодів (LED) 30 Вт, 5V, 6 А LPV-35-5

Блок живлення Mean Well Герметичний 5V 35Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

306.57 грн

Драйвер Mean Well для світлодіодів (LED) 40 Вт, 5V, 8 А LPV-60-5

Блок живлення Mean Well Герметичний 5V 60Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

413.58 грн

Драйвер Mean Well для світлодіодів (LED) 60 Вт, 5V, 12 А LPV-100-5

Блок живлення Mean Well Герметичний 5V 100Вт   Блок живлення (трансформатор, пере..

1108.65 грн

Герметичні

Герметичні блоки живлення для світлодіодної стрічки 5V від компанії LEDSTORM

Джерелом напруги практично для всіх моделей світлодіодних стрічок є блоки живлення. Так як самі світлодіоди безпосередньо до мережі не підключаються, вони потребують підключення до приладу, який перетворює змінну напругу 220v в постійне - 5v, 12v або 24v. Те, є прилад є свого роду знижувальним електронним трансформатором.

Використання герметичних блоків живлення 5 вольт гарантує підтримку належного рівня температури, потрібного для належного функціонування світловипромінюючих кристалів і умов для мінімального споживання електроенергії. Незважаючи на те, що потужність адаптера значно нижче, ніж у аналогічних виробів, він здатний створити необхідні умови для роботи стрічкового світлодіода.

Ступені вологозахисту блоків живлення 5V         

В даний час асортиментна лінійка блоків живлення для світлодіодних стрічок 5 вольт включає в себе:  

Негерметичні IP20 і IP30

У відкритого блоку відсутній захист від попадання рідини, тому він не може бути встановлений в сирих або сильно запилених приміщеннях. Зазвичай БП використовується для інтер'єрного освітлення, підсвічування меблів, стелі, підлоги, а також стане гарною ідеєю для підсвічування вітрин, рекламних стендів, для створення світяться табличок.

Відсутність захисного кожуха позитивно впливає на вартість виробу - вона значно менше, ніж у герметичних аналогів при однаковій потужності. Також негерметичні моделі відрізняються простим і швидким ремонтом завдяки тому, що плата підлягає вилученню вже після відкручування декількох болтів.

Середній рівень вологозахисту IP65

Такі конструкції відрізняються компактністю, герметичністю і привабливим зовнішнім виглядом. Пластиковий кожух надійно захищає пристрій як від внутрішнього проникнення твердих частинок, так і вологи, проте, прямий контакт з рідиною призведе до виходу адаптера з ладу. Тому, він призначений тільки для внутрішнього монтажу, в тому числі і в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості: душова, сауна, балкон, лоджія.

Максимальний рівень вологозахисту IP67

Подібні моделі максимально захищені від попадання пилу, води і вологи, вони «не бояться» палючих сонячних променів і різких температурних перепадів. Корпус приладу виготовлений з алюмінію, який крім захисної функції відіграє роль радіатора і запобігає перегріванню. Герметичне рішення характеризується невеликими розмірами, безшумною роботою, міцністю і зносостійкість.

Де застосовуються герметичні блоки живлення:

  1. Герметичні блоки живлення придатні до установки в приміщеннях з підвищеною вологістю.
  2. Високий ступінь захисту дозволяє монтувати трансформатори прямо у воді, для створення підсвічування басейну, джакузі, фонтану.
  3. Блок живлення 5v водонепроникний стане ідеальним варіантом для облаштування зовнішніх рекламних конструкцій, для прикраси фасадів будівель і споруд, в процесі створення ландшафтного дизайну.

Краща ціна на герметичні блоки живлення 5V від компанії LEDSTORM

Сьогодні найбільш безпечним є інтернет-шопінг, який дозволяє робити покупки, не виходячи з дому. Інтернет-магазин LEDSTORM пропонує величезний вибір світлодіодної продукції, в тому числі і різні моделі адаптерів високої якості з пластиковим або алюмінієвим корпусом. Ціна герметичних блоків живлення 5 вольт приємно порадує наших клієнтів, так як ми працюємо безпосередньо з постачальниками і у вартість не включена прибуток посередника. Придбати необхідну продукцію можна в будь-який час доби - просто залиште заявку на нашому сайті і ми найближчим часом з вами зв'яжемося.