Радіо
Показати:
Сортувати за:

Діммер радіо 8А (11 кнопок на пульті) Venom

Діммер радіо 8А (11 кнопок на пульті) Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла, т..

236.68 грн

Диммер радіо 8А (3 кнопки на пульті) Venom

Диммер радіо 8А (3 кнопки на пульті) Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла, та..

236.68 грн

Пульт для Радіо діммера зонального 8A Venom

Пульт для Радіо діммера зонального 8A Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла, т..

240.00 грн

Радіо діммер зональний 8A LEDSTORM

Радіо діммер зональний 8A Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла, також дозволя..

240.00 грн

Димер Venom радіио 18А Black (Сенсорний)

Димер Venom радіио 18А Black (Сенсорний) Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла..

480.00 грн

Пульт дистанційного керування Mi-Light кнопочный CCT димер (2,4 ГГц, 4 зони)

MiLight 4-Зонне дистанційне керування для одноколірних і CCT-стрічок- ON / OF вмикає / вимикає в..

488.00 грн

Діммер радіо 12А White (Сенсорний) Venom

Діммер радіо 12А White (Сенсорний) Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла, тако..

577.50 грн

Діммер радіо 16А Black (Сенсорний) Venom

Діммер радіо 16А Black (Сенсорний) Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла, тако..

720.00 грн

Діммер радіо MINI 6A (11 кнопок на пульті) Venom

Діммер радіо MINI 6A (11 кнопок на пульті) Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світ..

120.00 грн

Діммер радіо 12А Black (Сенсорний) Venom Наявність уточнюйте

Діммер радіо 12А Black (Сенсорний) Venom

Діммер радіо 12А Black (Сенсорний) Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла, тако..

340.00 грн

Димер Venom радіо 12А (3 кнопки на пульті)

Димер Venom радіо 12А (3 кнопки на пульті)Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла..

380.00 грн

Димер Venom радіио 25А Black (Сенсорний) Наявність уточнюйте

Димер Venom радіио 25А Black (Сенсорний)

Димер Venom радіио 25А Black (Сенсорний)Діммери – це пристрої, які регулюють яскравість світла, ..

1000.00 грн

Радіо

Діммер бездротовий (радіо) – контрольована яскравість

Діммер бездротовий (радіо) являє собою прилад для регулювання рівня яскравості світлодіодів в стрічці, який складається з самого пристрою і дистанційного пульта управління, який працює за принципом контролю радіосигналу. Тобто на відміну від інфрачервоного діммера, функціонування якого зводиться до використання лише в прямій видимості приладу на відстані в п'ять метрів, бездротовий з радіоуправлінням здатний працювати на відстані від 50 метрів в приміщенні та до 100 метрів на відкритому просторі. Його сигнал проникає через стіни та інші перешкоди, прилад фіксує його чітко і відправляє на обробку, задаючи певний тон роботі діодів. Це може бути мерехтіння, плавне перетікання світла від одного кристала до іншого, функція включення і виключення.

Великою перевагою бездротового діммера є відсутність необхідності встановлювати блок на видимому місці для забезпечення правильного сигналу – його можна вшити в гіпсокартонну стіну або профіль, встановити в шафі, ніші, на полиці, в коморі, у непомітному місці на підлозі і т. п. А значить, естетично не доведеться псувати дизайн та інтер'єр: робити додаткові отвори в стінах, випинати блок управління на профілі гнучкої друкованої плати. Пристрій має невеликі габарити (довжина трохи більше десяти сантиметрів, ширина – 56 міліметрів, товщина – 34 міліметра) і несуттєву вагу, вхідна напруга постійного струму дорівнює 12 або 24 вольтів, його можна регулювати на самому приладі. Регулювання яскравості проводиться в межах від 90% до 10%.

Діммер бездротовий (радіо) сенсорний: характеристики

Діммер бездротовий (радіо) сенсорний стабілізує силу струму до необхідного значення, так само як і напругу, а крім того – має сили вхідного струму у вісім ампер, вихідну потужність – 96 вт і робочу температуру в межах від мінус двадцяти до плюс шістдесяти. Такий діммер підключається і монтується елементарно за допомогою пружинних контактів і розміщується в ланцюзі між блоком живлення і самою світлодіодною стрічкою. Пульт управління більше схожий на брелок від ключів автомобіля – але замість декількох кнопок для регулювання інтенсивності та яскравості в чорному або білому пластиковому корпусі зашито сенсорне кільце, яке працює від однієї звичайної «пальчикової» батарейки. Одного одноразового акумулятора вистачає на рік інтенсивної роботи пульта.

Купити діммер бездротовий – просто!

Щоб купити діммер бездротовий і, головне, правильний, слід визначитися, з якою метою ви будете використовувати контроль над яскравістю в помешканні або офісі. Слід знати, що найчастіше прилад застосовують в кафе, ресторанах, рекламних вивісках, для освітлення підземних тунелів, мостів, парків і скверів, оформлення вікон, фасадів, салонів автомобілів, житлових кімнат, коридорів готелів, тощо.

Головна особливість – створювати затишок, приглушене світло або динаміку і миготіння світла за допомогою звичайної однотонної світлодіодної смужки. Однак діммери мають один канал, а значить – можуть створювати перешкоди в роботі радіопередавачів, блютуз-гарнітури або мишки, клавіатури. Це варто враховувати при монтажі пристрою в офісах телерадіокомпаній, звукозаписних студіях і подібних установах. Більш детально про всі переваги і нюанси в установці і використанні подібних приладів регулювання яскравості однотонного світлодіодного шлейфу можна дізнатися у професійних консультантів онлайн-магазину Ledstorm – флагмана економного LED-освітлення для українського користувача.