Рассеиватель
Показати:
Сортувати за:

Розсіювач матовий (LRM)

Розсіювач матовий (LRM) Рассеиватель прозранчний LRP, надійно захистить Вашу стрічку від зо..

15.00 грн

Розсіювач прозорий (LRP)

Рассеиватель прозорий (LRP) Рассеиватель прозранчний LRP, надійно захистить Вашу стрічку ві..

15.00 грн

Рассеиватель фокусує (LRM) Venom

Рассеиватель фокусує (LRM) Рассеиватель прозранчний LRP, надійно захистить Вашу стрічку від..

109.00 грн

Рассеиватель "коло" матовий (арт. РСК) Venom

Рассеиватель "коло" матовий (арт. РСК) Рассеиватель прозранчний LRP, надійно захистить Вашу..

120.00 грн

Рассеиватель "кут" матовий (арт. РСУ) Venom

Рассеиватель "кут" матовий (арт. РСУ) Рассеиватель прозранчний LRP, надійно захистить Вашу ..

120.00 грн

Рассеиватель "трапеція" (арт. РСТ) Venom

Рассеиватель "трапеція" (арт. РСТ)Рассеиватель "трапеція" (арт. РСТ), надійно захистить Вашу стр..

138.00 грн

Рассеиватель прямокутний, матовий (арт. РСП) Venom

Рассеиватель прямокутний, матовий (арт. РСП)Рассеиватель прямокутний, матовий (арт. РСП), надійн..

138.00 грн

Розсіювач матовий (арт. РН 50) Venom

Розсіювач матовий (арт. РН 50) Розсіювач матовий (арт. РН 50), надійно захистить Вашу стріч..

216.00 грн

Розсіювач матовий (арт. РС 70) Venom

Розсіювач матовий (арт. РС 70) Розсіювач матовий (арт. РС 70) надійно захистить Вашу стрічк..

216.00 грн

Рассеиватель

Розсіювач світла для світлодіодної стрічки

Для того щоб домогтися рівномірного освітлення доцільним рішенням є купити розсіювач для світлодіодів. Даний тип комплектуючої продукції в основному виготовляється з полікарбонату. Це безпосередньо пов'язано з практичними властивостями матеріалу. Він не вимагає особливих навичок і спеціального  обладнання для установки, що в свою чергу дозволяє зменшити витрати на реалізацію Вашого проекту.
Вагомим аргументом на користь встановлення розсіювача є те, що він сприяє наданню освітлювальної конструкції акуратного і красивого зовнішнього вигляду. Крім того, за допомогою його використання світ стає м'якіше, але при цьому не тьмяніє.  Також необхідно відзначити те, що існує кілька видів розсіювачів – матові і прозорі. Вид слід підбирати виходячи з того, яке освітлення ви хочете отримати.
Правильно продуманий метод світлорозсіювання дозволяє по-новому уявити приміщення. Таким чином, можна створити певну атмосферу, яка ще раз підкреслить тематику інтер'єру. Виходячи з проекту, шляхом установки розсіювачів для світлодіодів, можна отримати, наприклад, спокійний варіант освітлення. Такий підхід добре підійде для ресторанів та інших закладів, в яких неприйнятний інтенсивний спосіб проведення часу. У той же час, розсіювання яскравого світла добре буде доречно на літніх танцювальних майданчиках, у закладах та молодіжних інших подібних приміщеннях.
Світлорозсіювачі для діодів часто виготовляються у вигляді профілю. За рахунок цього принцип монтажу освітлювальної конструкції не буде складним заходом для тих, хто хоч раз мав справу з подібними матеріалами. Навіть якщо Ви збираєтеся самі встановлювати полікарбонатний профіль у перші, зв'язавшись з нами можна отримати необхідні консультації по монтажу, а також безпосередньо купити розсіювач, який найбільш відповідатиме Вашим вимогам.
Використання полікарбонату як основного матеріалу для виготовлення профілю безпосередньо зумовлений його технічними властивостями. Він є досить міцним і при цьому має дуже легку власну вагу. Ці властивості дають можливість фахівцям встановлювати світлодіодні системи освітлення на різні за своїми властивостями поверхні. Оскільки процес установки нескладний він не займе багато часу і зусиль. Найголовніше, щоб загалом вся система була підключена правильно.
Важливою перевагою такого виду комплектуючих для світлодіодних стрічок є естетичність конструкції в цілому. Це досягається за рахунок того, що відсутні стирчать дроти, частини схем та інші електричні елементи – все це приховано за профілем. Він у свою чергу встановлюється на спеціальних кріпленнях, які не кидаються в очі. Тому вся освітлювальна система виглядає досить акуратно.