R7s
Показати:
Сортувати за:

Світлодіодна лампа R7s 5Вт (LL-+1728)

Світлодіодна лампа R7s 5Вт (LL-+1728) На сьогодні лампи розжарювання давно змінилися люмінесцен..

131.56 грн

R7s

Світлодіодна лампа (LED) R7s – нове життя старого прожектора

Освітлення гаража, будівельних майданчиків, присадибної ділянки, приватного сектора повсюдно здійснюється за допомогою прожекторів. Використання світильників прожекторного типу стане ідеальним рішенням для декоративного освітлення фасадів будівель або будь-яких інших споруд. Таке застосування обумовлено тим, що прожектори володіють досить великим спрямованим кутом розсіювання, дозволяючи якісно висвітлити значну частину території. У прожекторному типі освітлювальних приладів часто використовують галогенові лампи, які володіють рядом істотних недоліків. На зміну «галогенкам» прийшли лампи нового покоління, із застосуванням світлодіодів. R7s світлодіодна лампа дозволяє без особливих труднощів провести заміну джерела світла в старому прожекторі, і тим самим знизити енергоспоживання і скоротити грошові витрати. Така LED лампа не має шкідливих спектрів випромінювання, а саме ультрафіолетових і інфрачервоних. В ній повністю відсутні які-небудь небезпечні пари металів, наприклад ртуті. R7s є екологічно чистим джерелом світла, а значить не приносить шкоди людському здоров'ю і навколишньому середовищу.

Вибір поза конкуренцією: лампа світлодіодна R7s

До недоліків галогенових ламп можна віднести те, що вони часто перегорають, і при роботі виділяють досить велику кількість тепла. Через різниці температурного режиму, між навколишнім середовищем і всередині прожектора, часто страждає захисне скло, воно лопається. На перший погляд, може здатися, що «галогенки» сильно конкурують з LED по яскравості, але як правило лампа світлодіодна R7s повністю забезпечує потреби в організації освітлення, а найголовніше, що вона видає постійно однаковий пучок світла, якщо в електромережі плаває напруга (діапазон від 85 до 265 Вольт).

Кожна світлодіодна лампа R7s, яка представлена в інтернет-магазині Ledstorm, володіє високою якістю, тому буде довго служити і приносити тільки позитивні емоції від зробленої покупки. На лампи поширюється гарантія в розмірі 24 місяців. Заявлений термін горіння становить до 30 000 тисяч годин, а в питаннях економічності, можна сказати, приміром, що LED лампа потужністю 7 Вт відповідає 75 Ватам лампі розжарювання. Це порівняння є прекрасним показником для організації освітлення великих територій, де необхідна велика кількість прожекторів. Визначальною характеристикою яскравості світіння виступає одиниця виміру – люмен. Чим він вище, тим лампа буде світити яскравіше, для прикладу 5тиваттній лампі відповідає параметр 400 Лм, при куті світіння в 45 градусів.

Корпус R7s виконаний з алюмінієвого профілю, а з боків є пластикові кришки з контактами-виводами, які встановлюються безпосередньо в сам прожектор. Реалізація корпусу з металу виконує також функцію радіатора, охолоджуючи нутрощі від тепла, що виділяється. До складу входить плата управління з діодами, конденсатори, трансформатор, силіконові дроти. Таке конструктивне рішення дозволяє зберегти лампу від перегріву, і тим самим продовжити життя пристрою.

Варто підкреслити, що R7s володіють високим коефіцієнтом передачі кольору, а значить, що всі освітлювані предмети не будуть спотворюватися від освітлення світлодіодами і будуть мати натуральний вигляд. Це дуже важливо, коли потрібно підсвітити вітрини магазинів, рекламні вивіски, архітектурні пам'ятки та інші об'єкти, де важливо передати природний вид творів мистецтва.

Ви так само можете подивитися інші види світлодіодних ламп представлених в нашому інтернет-магазині світлодіодного освітлення в Україні Ledstorm