Гіпсові світильники
Показати:
Сортувати за:

Гіпсові світлодіодні світильники

У минулі століття палаци багатіїв і величні споруди обов'язково прикрашали ліпниною. Зараз ці прикраси також часто використовуються в сучасному інтер'єрі в якості архітектурного освітлення як звичайних квартир і будинків, так і залів і тематичних закладів. Завдяки цьому є високий попит на красиві і елегантні гіпсові стельові світильники. Матеріал, з якого виготовляються прилади освітлення, пластичний, завдяки чому готовий виріб можна зробити абсолютно будь-якої форми, і при бажанні оформити 3D малюнок, на якому виразно видно кожна деталь. Можливо втілення будь-якої, навіть найскладнішої, ідеї. До того ж гіпс - це натуральний, екологічно чистий, нетоксичний матеріал, цілком безпечний для людей, тварин і навколишнього середовища. Завдяки додаванню до складу синтетичної смоли гіпсові світильники міцні і довговічні, а ціна при цьому цілком доступна.

Гіпсові LED світильники

У сучасному дизайні освітлення велику популярність завоювали гіпсові світильники під фарбування, які можна пофарбувати в абсолютно будь-який колір в залежності від загальної концепції інтер'єру, і гіпсові світильники для натяжної стелі, який має величезний попит.

Продаж гіпсових світильників ведеться відразу декількох видів:

  •     Накладні, вигідно виділяються на тлі стелі;
  •     Підвісні, здатні стати як елементом додаткового освітлення, так і центральним головним світлом;
  •     Вбудовувані, компактні і лаконічні.

Залежно від обраного стилі інтер'єру і функціональних вимог до предмету освітлення Ви можете вибрати будь-який варіант у величезному асортименті інтернет-магазину світлодіодного освітлення Ledstorm.ua. Вся пропонована продукція має сертифікати якості, відповідає найвищим вимогам безпеки, легко встановлюється і має прекрасні естетичні та практичні характеристики. Наші фахівці нададуть грамотну інформаційну підтримку і допоможуть з вибором, і потім швидко і оперативно доставлять товар до вас додому завдяки добре організованій доставці в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу та будь-які інші міста України. З нами ви оформите Ваше приміщення світлом швидко і красиво.