Освітлення для акваріумів
Показати:
Сортувати за:
Освітлення для акваріумів

Освітлення для акваріума

Грамотно обрана підсвічування для акваріума дарує йому естетичний зовнішній вигляд, сприяє розвитку водних мешканців, сприяє вирішенню проблеми зростання небажаних водоростей. Однак не всі люди, що захоплюються акваріумістикою, приймають значимість освітлення в розрахунок. Існує думка, що найкращим варіантом освітлення підводного царства є світлодіодні світильники. До їх переваг відноситься:

  • забезпечення освітлення протягом цілого дня, зважаючи на відсутність виділення тепла, негативно впливає на температуру води;
  • присутність функції регулювання яскравості;
  • можливість спостереження за рибками в темний час доби, завдяки передбаченій функції нічного підсвічування;
  • діодна лампа є відмінним освітленням акваріума для рослин і риб різних видів;
  • низьке споживання електроенергії, в порівнянні з аналогічними освітлювальними приладами.

Світлодіодне освітлення для акваріума: як правильно вибрати

Існує безліч ЛІД-світильників для акваріума, при виборі яких необхідно враховувати споживання енергоресурсу одним діодом, його потужність і інші характеристики. Настільки ретельний відбір проводиться з метою створення справжнього водного саду, з надзвичайно гарними рослинами і строкатими екзотичними рибами, що неможливо без якісної підсвічування:

  1. Оптимальний спектр потужності LED-прожектори для утримання донних рибок варіюється в межах 3000-6000Лк, фауни і флори - 6000-10000Лк, солнцелюбівих рослин і оформлення в стилі акваскейп - 10000-15000Лк. Рясне покриття скляних стінок коричневим нальотом свідчить про потребу в зниженні потужності.
  2. Акваріуми розрізняються по місткості і більшість акваріумістів рекомендують в якості освітлення застосування діодів 0,2Вт на 1 літр ємності "риб'ячого дому".

Купуємо якісне LED-освітлення для акваріума

Купити освітлення для акваріума в Україні недорого можна в магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua. У нашому каталозі представлено широкий асортимент продукції від відомих виробників. Доставка здійснюється як в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу та інше, так і обласні населені пункти. Не бійтеся замовляти ЛІД-вироби в режимі онлайн - наш інтернет-магазин має незаплямовану репутацію і, в разі виникнення непорозуміння, вирішує його на користь покупця.