Фіто світильники
Показати:
Сортувати за:

Світлодіодний світильник VENOM ультрафіолетовий 10 ватт 220V LED UV-10

Світлодіодний світильник VENOM ультрафіолетовий 10 ватт 220V LED UV-10Спектр світіння: ультр..

448.00 грн

Світлодіодний фітосветільнік VENOM Nano space full spectrum NSFS – 52

Світлодіодний фітосветільнік VENOM Nano space full spectrum NSFS - 36 220V 36Вт 1.2м (Full spect..

840.00 грн

 Фіто світильники

Світлодіодні фіто світильники для рослин

Природне джерело сонячного світла можуть частково або повністю замінити світлодіодні фіто світильники для освітлення рослин. Вони випромінюють потрібний спектр променів червоного і синього кольору. У разі комерційного або аматорського рослинництва недолік корисних хвиль, що генеруються сонцем, з'являється по ряду причин:

 •     Неправильне розташування розсади.
 •     Короткий світловий день.
 •     Зимовий період.
 •     Несприятливі погодні умови.

Вирощувати різні культури і домагатися максимальної врожайності допомагає фіто LED світильник, що імітує природне освітлення. Їх застосування допустимо як для основної, так і для допоміжної підсвічування квітів. Червоні промені, що випромінюються подібною установкою, бувають слабопоглащаемого і далекого типу. Вони впливають на розвиток зелені, чим і пояснюється їх велика кількість в світильниках для росту рослин в квартирі.

LED світильники для рослин

Якісне підсвічування для розсади ранніх овочевих культур можливо забезпечити, купивши фіто світильники LED. У нашому інтернет-магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua представлений широкий вибір освітлювальних приладів. Сьогодні це стане оптимальним рішенням для садівників.

Плюси використання:

 •     Економна витрата електрики.
 •     Довгий термін служби.
 •     Холодний режим роботи світильника для кімнатних рослин дозволяє розміщувати його близько меблів і віконних рам.
 •     Можливість коригування генеруються променів.
 •     Відсутність мерехтіння, шкідливого для зору.
 •     Високі захисні показники.
 •     Виняток осушення зеленої маси і грунту.

Широкий вибір потужності світлодіодних світильників для рослин дає можливість вибрати установку як для кімнатного, так і для промислового застосування. Правильно підібрати конструкцію можна з урахуванням площі, розташування, а також сорти квітів. Робота світильників для кімнатних рослин буває циклічною або постійної, що дозволяє вибрати найбільш ефективний режим. На сайті компанії Ledstorm величезний вибір освітлювальної продукції і комплектуючих. Розбитий за категоріями каталог містить детальну інформацію про продуктах і фото. Крім цього грамотні фахівці магазину дадуть відповідь на виниклі питання покупців і допоможуть підібрати оптимальні моделі виробів. Доставка в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу, а також інші міста України сприяють швидкому отриманню покупки, а кілька систем оплати виключать можливі труднощі при її оплаті.