Dell
Показати:
Сортувати за:

Блок живлення Dell 19.5V 4.62A PA-10

Взаємозамінність блоку живлення Dell PA-10:   0U680F 0WK890 450-11467 ADP90-VH B DA90..

1000.00 грн

Dell

Блоки живлення для ноутбуків Dell

Блоки живлення служать для того, щоб заряджати батарею ноутбука і надійно перетворювати вхідна напруга до необхідного максимально ефективного значення. Найбільш з цією метою підходить оригінальний адаптер, тому як розроблений спеціально для них і забезпечує безпечну і довготривалу експлуатацію техніки. Неоригінальні прилади найчастіше виграють за ціною, але не в якості, проте можуть стати гідною альтернативою фірмової зарядці.

Як правильно вибрати блоки живлення для ноутбуків DELL

Підбираючи оригінальний зарядний пристрій, Ви перестраховуються від неприємних несподіванок у процес експлуатації. Роблячи свій вибір, зосередьте увагу на:

  • фірмі-виробнику;
  • вигляді роз`єму;
  • технічних параметрах.

Перш, ніж купити блок живлення для ноутбука DELL знайдіть всі ці дані в інструкції по експлуатації або на задній кришці приладу.

Параметри зарядки для ноутбука DELL

Щоб куплений адаптер підійшов до Вашого ноутбука, слід переконатися в їх сумісності. Повинні збігатися параметри і тип штекера підходити до гнізда.

Типи штекерів для ноутбуків Dell:

  • 7.4 на 5.0 мм з голкою - найбільш ходовий, відповідний для старих моделей Делл і новіших Inspiron, AlienWare та інших;
  • 3 / pin трапеція - зустрічаються вкрай рідко і годяться для застарілих моделей Latitude, є на блоках PA-6 і PA-9.

Тип штекера можна запросто визначити візуально.

параметри:

  • Вольти (V) - вихідна напруга
  • ампери (А) - сила струму
  • Ватт (W) - потужність

Виробник Делл дозволяє відхилення до + 1.5А. Це означає, що замість 65W можна взяти 90W.

Інтернет-магазин світлодіодного освітлення Ledstorm.ua пропонує великий вибір зарядних пристроїв, як оригінальних, так і високоякісних аналогів, які завжди в наявності. Досвідчені консультанти нададуть допомогу в підборі потрібної моделі, при необхідності допоможуть з ремонтом. Вся продукція має гарантію виробника. Доставка здійснюється в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу і будь-який інший місто України