Негерметичні Standart
Показати:
Сортувати за:

Блок живлення Негерметичний 12V 15Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 15Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

97.53 грн

Блок живлення Негерметичний 12V 25Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 25Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

114.13 грн

Блок живлення Негерметичний 12V 40Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 40Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

141.10 грн

Блок живлення Негерметичний 12V 60Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 60Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

174.30 грн

Блок живлення Негерметичний 12V 40Вт Venom Slim Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 40Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

186.75 грн

Блок живлення Негерметичний 12V 60Вт Venom Slim Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 60Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

284.27 грн

Блок живлення Негерметичний 12V 100Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 100Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

290.50 грн

Блок живлення Негерметичний 12V 120Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 120Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

311.25 грн

Блок живлення Негерметичний 12V 100Вт Venom Slim Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 100Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

415.00 грн

Блок живлення Негерметичний 12V 150Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 150Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

415.00 грн

Блок живлення Негерметичний 12V 180Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 180Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

431.60 грн

Блок живлення Негерметичний 12V 200Вт Venom Standart

Блок живлення Негерметичний 12V 200Вт Venom Standart   Блок живлення (трансформатор, пер..

435.75 грн

Негерметичні Standart

Блок живлення для світлодіодної стрічки 12в Standart: опис

На сайті інтернет-магазину світлодіодного освітлення Ledstorm представлений широкий вибір ламп, стрічок, прожекторів і, відповідно, необхідних для їх повноцінної роботи адаптерів, трансформаторів і перехідників. У переліку товарів блок живлення для світлодіодної стрічки 12в Standart займає одне з провідних місць, оскільки є найбільш популярним придбанням. Справа в тому, що стрічки з такою напругою – найпоширеніші і вимагають відповідного блоку живлення. Клас Стандарт для перетворювачів доступний кожному, він має мінімальні відмінності від преміум-класу, володіючи високим рівнем надійності і довговічності при правильній експлуатації. А експлуатація безпосередньо залежить від вірно вивіреної схеми розрахунку відповідності потужності, необхідної стрічці певної довжини, до потужності, допустимої в конкретному трансформаторі. Необхідно розрахувати споживану потужність світлодіодів на одному погонному метрі на всю довжину шлейфу і звірити з максимальним навантаженням перетворювача. Якщо в результаті стрічка вимагає більшої потужності або перевищує задане значення менше, ніж на 25% - то такий блок живлення не підходить світловій смужці, необхідний більш потужний.

У цілому на сайті асортимент блоків по потужності варіюється від 12 ватів до п'ятисот, тому підібрати необхідний не складе праці. Сила струму цього елемента також може значно різнитися: від мінімальної в один ампер до максимальної-тридцять. Стандартне робоче напруження, з яким працюють блоки живлення для світлодіодних стрічок 12 вольт – звичні 220 вольт, звичайний показник для українського споживача. Такі елементи класу стандарт представлені і у вигляді адаптера або блоку розеткового типу, і як металеві або пластмасові бокси з перфорацією і цільні.

Блок живлення 12v Standart: вибір і купівля

Проте блок живлення 12v Standart володіє однією важливою особливістю – в рідкісних випадках він представлений в герметичному варіанті, найчастіше – це негерметичний або напівгерметичний трансформатор, що застосовується в місцях з низькою або помірною вологістю і доступом пилу та інших факторів навколишнього середовища. Напівгерметичні блоки не витримують вплив прямого попадання дощових крапель і вітру з піском. Одним словом, такі перетворювачі можна застосувати для стабілізації напруги підсвічування в рідинах: басейнах, джакузі та ін. Функціональні параметри передбачають автоматичне включення системи охолодження в блоках з високою потужністю з моменту перегрівання металевої коробки. Важливо при виборі блоку враховувати його розмір і необхідність подальшого монтажу додаткового елементу конструкції в декорі або інтер'єрі. Найменша «коробка» має розміри від 8 сантиметрів у довжину, а великі можуть досягати понад 26 сантиметрів. Однак такий елемент для правильного живлення діодів у стрічці зручний при монтажі, так як підключається безпосередньо до розетки за допомогою звичайної виделки. А значить, возитися з проводами під напругою не доведеться, так само як і викликати майстра – все можна зробити абсолютно самостійно. Магазин Ledstorm надає безкоштовне гарантійне обслуговування блоку протягом року з моменту придбання, що дає вам впевненість у професіоналізмі та відповідальності керівництва компанії і маркетингу. Вся продукція провідних світових виробників, пройшла відповідні перевірки і володіє міжнародними сертифікатами якості. У своєму діапазоні магазин реалізує продукцію з розумною ціновою політикою.