Світлодіодні панелі
Показати:
Сортувати за:
Світлодіодні панелі

Панель світлодіодну купити в інтернет-магазині LEDSTORM - оптимальне рішення

Світлодіодна панель — представник сучасного, високоефективного та економного освітлювального обладнання. Її застосування необмежено та в торгово-розважальних центрах, банках, офісах і промислових будівлях. Оригінальна конструкція прикрашає інтер'єр приміщення, залишає незабутнє враження. Рекомендуємо панель купити світлодіодну інтернет-магазині LEDSTORM і отримати надійний і довговічний освітлювальний прилад.

Світлодіодні панелі: новітні енергозберігаючі технології

Стельові світлодіодні панелі випускають в вигляді геометричних фігур: трикутника, квадрата (прямокутника) або кола. Розмір може бути найрізноманітніший: для квадратної або прямокутної форми— 300*300 мм або 300*1500 мм, для трикутного модуля -192*192*192 мм, а коло — різний радіус. Широкий асортимент товарів дозволяє підібрати необхідну величину, відповідну вашим потребам. Товщина панелей варіюється від 9 до 15 мм.

Матеріал корпусу — алюміній, він не тільки міцний, корозійностійкий, легкий, а й має високі показники теплопровідності.

Завдяки цьому, світлодіодні панелі отримують додаткові переваги:

·         прилади не іржавіють, завжди мають привабливий зовнішній вигляд;

·         через невелику вагу полегшується монтаж;

·         відвід тепла сприятливо позначається на пожежній безпеці.

Світлодіоди в такій панелі можуть мати різне розташування, найпопулярніше — по колу. Світло від діода проходить через лінзу, потім на лакову плівку і розсіювач, таким чином, виходить рівномірне світіння.

Електроживлення світлодіодів здійснюється з допомогою блоків живлення або драйвера. Блоки живлення створюють умови, щоб панелі отримували постійну напругу, независящее від стрибків (перепадів) мережі. Драйвери забезпечують на виході стабілізований струм. Кожне запитывающее пристрій має свої особливості застосування.

LED панелі купити, встановити та не турбуватися

Унікальна конструкція приладів дозволяє встановлювати їх вертикально, горизонтально, на стелю або на стіну. За типом монтажу панелі можна розділити на три групи:

Вбудовувані. Підвісні стелі, конструкції з пластику та гіпсокартону — прекрасні місця для установки вбудованих панелей — зовсім не буде видно зазорів, а низьке тепловиділення світлодіодним продукції гарантує пожежну безпеку приміщення.

Підвісні. Спосіб кріплення — тросовий. З різних модулів (трикутних або прямокутних) можна створити незвичайні конструкції панелей, а потім підвісити їх в різних місцях і на різній висоті — все це створить неповторну, фантастичну атмосферу в приміщенні.

Накладні. Оригінальні, різні за формою, дозволяють замінити застарілі лампові світильники. Ультратонкі моделі розміщують в місцях з обмеженим простором.

В інтернет-магазині LEDSTORM можна LED панелі купити всіх модифікацій.

Тонкі світлові панелі: переваги

Тонкі світлові панелі чудово підходять для встановлення у приміщеннях, як з низькими стелями, так і з високими, на натяжні і підвісні стелі. Допускається врізання в гіпсокартонні вироби і кріплення на стіну.

Основні переваги світлових панелей:

·         Термін служби перевищує 10 років;

·         Низьке споживання, що призводить до економії електроенергії;

·         Висока світловіддача, дозволяє зменшити кількість джерел світла;

·         Випромінюване світло вибирається від теплого до холодного;

·         Відсутнє мерехтіння і ультрафіолетове випромінювання;

·         Незначне тепловиділення гарантує пожежну безпеку;

·         Надійність конструкції;

·         Висока ступінь захисту корпусу забезпечує стійкість до механічних пошкоджень;

·         Легкий монтаж.

Купуйте тонкі світлові панелі експертів по світлодіодному освітленню — в інтернет-магазині LEDSTORM.