G24
Показати:
Сортувати за:

Світлодіодна лампа G24 6Вт (LW-0248)

Світлодіодна лампа G24 6Вт (LW-0248) На сьогодні лампи розжарювання давно змінилися люмінесцент..

172.64 грн

Світлодіодна лампа G24 8Вт (LW-0250)

Світлодіодна лампа G24 8Вт (LW-0250) На сьогодні лампи розжарювання давно змінилися люмінесцент..

255.23 грн

G24

Світлодіодні лампи (LED) G24 220V - як використовувати

У сучасному інтер'єрі світлодіодні лампи G24 220v використовуються для зовнішнього освітлення, а при організації внутрішнього освітлення застосовуються в якості акцентного, спрямованого світла на певні ділянки приміщення. Ними з легкістю можна замінити люмінесцентну або галогенову лампу для світильника з тим же цоколем, що буде економним рішенням, т. к. LED-лампа при правильній експлуатації прослужить більше 50000 годин інтенсивної роботи. Що дуже зручно, якщо лампа знаходиться у важкодоступних місцях, на висоті, стелях.

Різновид лампи обумовлена наявністю цоколю G, що вказує на контактний тип. Відстань між контактами штирьков становить 24 міліметра – така розшифровка маркування цоколя. На відміну від інших ламп з G-цоколем, ця не має на закінченнях штирьков потовщень, тобто не фіксується додатково в патроні за рахунок провертання. Фіксація відбувається за рахунок використання на цоколі пластикового фіксатора прямокутної форми. Та й сама лампа найчастіше теж має форму прямокутника, адже світлодіоди на ній розташовуються витягнуте, щоб висвітлювати об'єкти під конкретним і певним кутом.

G24 світлодіодні лампи: опис

G24 світлодіодні лампи складаються завжди з світлодіодів в діапазоні від 12 до 96 штук, розташованих кількома рядами. Напруга, необхідне для роботи LED-ламп цього типу – 220 вольт, тобто безпосередньо від електричної мережі. Здатні витримувати стрибки напруги в діапазоні від 180 до 260 вольт. Лампи такого типу не вимагають спеціальних трансформаторів напруги, достатньо просто вставити їх в потрібний патрон і отримати акцентований світло для вулиці або приміщення. LED-G24 виробляють з певною потужністю – тільки шість і вісім ват, проте вона цілком потужна. Може замінити звичайну лампу розжарювання на 40-50 ват.

Світло від подібних ламп розсіюватися на досить широкий кут – близько 140 градусів. Можна також скористатися спеціальними лінзами, щоб оптично збільшити кут падіння променів від такої діодної лампи. Однак, враховуючи її призначення, можливо, цього і не потрібно. Здається недолік в цьому випадку стає тільки перевагою – вони виконають функцію прожектора на дачі або заміському будинку, якщо потік світла спрямувати на ворота або хвіртки. І є незамінними для організації світлового рішення в салонах одягу та взуття, т. к. не нагріваються, не спотворюють, не дають вигоряти фарбі або покриттю і у вигідному світлі становлять предмет продажу.

Світлодіодні лампи G24 купити в інтернет-магазині

Щоб світлодіодні лампи G24 змогли замінити вам інші види ламп, варто купити всього кілька штук з різною кількістю світлодіодів. Це нескладно – на полицях більшості супермаркетів електроніки або спеціалізованих магазинах по продажу освітлювальних приладів такі лампи представлені в наявності. Відрізнити їх від інших можливо за деякими характерними ознаками: алюмінієвому корпусу, обрамляющему виріб і дає ефективне розсіювання тепла, по передній кришці з полікарбонату з високим ступенем прозорості. Анодована поверхня корпусу запобігає розсіювання і проникнення радіаційного випромінювання навіть малої кількості. Такі лампи не мають ніяких шкідливих сполук за типом ртутних або свинцевих. Економія електроенергії при користуванні світлодіодними лампами з таким цоколем доходить до 30% в порівнянні з аналогічними галогеновими або люмінесцентними і до 80-90% в порівнянні з лампами розжарювання.

Ви так само можете подивитися інші види світлодіодних ламп представлених в нашому інтернет-магазині світлодіодного освітлення в Україні Ledstorm