Герметичні
Показати:
Сортувати за:

Блок живлення Герметичний 24V 30Вт Venom Premium

Блок живлення Venom Герметичний 24V 30Вт   Блок живлення (трансформатор, перетвор..

232.00 грн

Блок живлення MeanWell Герметичний 24V 35Вт (арт.LPV-35-24)

Блок живлення Mean Well Герметичний 24V 35Вт   Блок живлення (трансформатор, пере..

287.96 грн

Блок живлення Герметичний 24V 60Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Герметичний 24V 60Вт   Блок живлення (трансформатор, перетвор..

493.00 грн

Блок живлення MeanWell Герметичний 24V 100Вт (арт.LPV-100-24)

Блок живлення Mean Well Герметичний 24V 100Вт   Блок живлення (трансформатор, пер..

641.20 грн

Блок живлення MeanWell Герметичний 24V 150Вт (арт.LPV-150-24)

Блок живлення Mean Well Герметичний 24V 150Вт   Блок живлення (трансформатор, пер..

781.74 грн

Блок живлення Venom Герметичний 24V 200Вт Standart

Блок живлення Venom Герметичний 24V 200Вт   Блок живлення (трансформатор, перетво..

899.00 грн

Блок живлення MeanWell Герметичний 24V 18Вт (арт.LPH-18-24)

Блок живлення MeanWell Герметичний 24V 18Вт (арт.LPH-18-24)   Блок живлення (трансформат..

207.44 грн

Герметичні

Блок живлення для світлодіодної стрічки 24в герметичний – надійний захист

Блок живлення для світлодіодної стрічки 24в герметичний належить до числа стабілізованих за напругою трансформаторів живлення. Вони перетворюють змінний струм величиною 220 вольт у необхідні 24 вольта, саме така величина необхідна для якісної роботи світлової смужки. Герметичність перетворювача полягає в захисті деталей пристрою від попадання вологи і пилу, легких механічних пошкоджень, впливу негативних факторів навколишнього середовища. Крім того, в таких приладах міцно закріплені проводи й елементи за допомогою клем, вони зафіксовані практично в нерухомому стані. Герметичний блок живлення для світлодіодів покликаний убезпечити діоди, мідні провідники і плату від перепадів напруги в мережі, стрибків, самовільного вимкнення короткого замикання.

Відмінною особливістю такого трансформатора від напівгерметичного є надійний захист від вологи. Напівгерметичні не розраховані витримувати пряме і безпосереднє потрапляння крапель дощу, протоки рідин на свій корпус, герметики здатні витримувати прямий контакт з ними. Це значно розширює сферу застосування такого стабілізатора. Застосувати його можна в будь-яких умовах, де є доступ до розетки. Виняток – сауни і лазні, духові шафи, жарові поверхні, мікрохвильовки – діоди і елементи блоку не здатні витримувати температури понад 80 градусів Цельсія. Проте в холоді до мінус 25 їхня робота залишається незмінно стабільною.

Для чого герметичний блок живлення для світлодіодної 24в стрічки варто купити?

Щоб герметичний блок живлення для світлодіодної 24в стрічки купити, необхідно для початку визначитися з тим, де його можна застосувати. Це – житлові приміщення, склади, офіси, фасади будинків і віконні рами, арки, сходи, рекламні щити, освітлення алей, пам'яток, мостів, архітектурних об'єктів та елементів дизайнерського оформлення світла. Важливо пам'ятати, що у разі використання герметичного стабілізатора для оформлення вуличного освітлення, світлова смужка з Led-джерелами світла теж повинна мати ступінь герметичності не менше IP65 з силіконовою оболонкою, а краще – IP67 в гумовій трубці, яка може безпосередньо стикатися з рідинами. Корпус герметичного стабілізатора обов'язково виконаний в алюмінієвій оболонці, лише малопотужні з них можуть бути з міцного пластику. Знаючи сферу застосування, потрібно вміти правильно вибрати перетворювач, залишивши запас потужності приладу в 25%. Тобто при сумарній потужності всього метражу стрічки в 50 ват мінімальний обсяг трансформатора повинен становити 62,5 ват. Це правило потрібно дотримувати непохитно, т. к. без правильної експлуатації приладу стабілізатор вийде з ладу буквально за тиждень, стануть непридатними і самі діоди, які просто перегорять.

Блок живлення для світлодіодної стрічки – ціна від виробника

Тих, хто бажає придбати блок живлення для LED стрічки, цікавить його актуальна ціна, на яку впливає маса факторів. У салоні спеціалізованого магазину вартість значно перевищує інтернетівську, де є додаткова комісія за оренду приміщення. Тому краще вибрати елементи світлодіодного освітлення в інтернет-магазині Ledstorm – фарватері якісного та економного сучасного освітлення в Україні за цінами виробника. Приємний інтерфейс сайту доступний і зрозумілий кожному, а комунікабельні онлайн-консультанти підберуть найкращий варіант для організації необхідного Led-підсвічування.