Накладні
Показати:
Сортувати за:
Накладні

Накладні гіпсові стельові світильники

Накладні світильники з гіпсу з першого погляду здаються дуже простими, але саме в цьому і криється їх основний потенціал. Простота і лаконічність, якась закономірність форм дозволяє створити воістину стильний інтер'єр, який ніколи не набридне. Світильники з гіпсу підходять до будь-якого дизайну приміщення завдяки різноманітності форм і можливості їх фарбування в будь-який відтінок. При цьому фарба лягає рівним однорідним шаром. Світильники з ліпнини та гіпсу добре розподіляють світло, що дає хороше якісне освітлення і береже здоров'я очей. Матеріал, що використовується для виробництва, абсолютно безпечний для людей, тварин, навколишнього середовища, екологічно чистий і натуральний, що відіграє дуже важливе значення. Також важливо, що з економічної точки зору LED освітлення - це вигідно завдяки суттєвій економії електроенергії. Вони виглядають органічно, стильно, і залучають до стелі увагу.

Гіпсові стельові світильники

Накладні світильники з гіпсу широко використовуються в сучасному інтер'єрі різних стилів. Є кілька основних різновидів форм:

  •     Круглі - підходять для класичного дизайну, або в інтер'єр, де присутні сферичні, округлі форми;
  •     Квадратні - підходять для дизайну з безліччю прямих ліній і кутів;
  •     Квадратні із закругленими кутами - добре впишуться в нейтральний інтер'єр, де гострі кути хочеться згладити.

Вони однаково красиво виглядають і в білому первозданному вигляді, і при фарбуванні в будь-який колір. Все залежить від загальної концепції інтер'єру та дизайнерської задумки. З плюсів крім вдалого естетичного рішення є можливість управління з пульта для зручності експлуатації, все продумано до дрібниць. Ми пропонуємо вам купити гіпсовий накладної світильник в інтернет-магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua. У нас представлений широкий асортимент високоякісної продукції від кращих виробників за вигідними цінами. Грамотні консультанти допоможуть здійснити правильний вибір. Оперативна доставка в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу та інші міста України та високий рівень сервісу посприяють тому, що дуже скоро ваш новий світильник буде радувати Вас у Вашому домі.