RGB підсилювачі
Показати:
Сортувати за:

RGB-підсилювач 8А на канал Venom

RGB-підсилювач 8А на канал Підсилювачі для RGB сигналу потрібні для того, щоб підключити і жив..

138.60 грн

RGB-підсилювач 10A на канал Venom

RGB-підсилювач 10A на канал Підсилювачі для RGB сигналу потрібні для того, щоб підключити і жи..

160.00 грн

Підсилювач Venom 12А для димеру

Підсилювач Venom 12А для димеру Підсилювачі для сигналу потрібні для того, щоб підключити і жив..

340.00 грн

Підсилювач 4А на канал Smart LED Venom

Підсилювач 4А на канал Smart LED Підсилювачі для RGB сигналу потрібні для того, щоб підключити..

84.00 грн

RGB-підсилювач 4А на канал (144Вт) Venom Наявність уточнюйте

RGB-підсилювач 4А на канал (144Вт) Venom

RGB-підсилювач 4А на канал (144Вт) Підсилювачі для RGB сигналу потрібні для того, щоб підключи..

340.00 грн

Контролер Premium 5 IN 1 Smart LED Dual White, RGB, RGBW, RGB+CCT (TK-45)

Контролер Premium 5 IN 1 Smart LED Dual White, RGB, RGBW, RGB+CCT (TK-45)..

1320.00 грн

RGB підсилювачі

RGB підсилювач для світлодіодної стрічки – висвітлити більше

Як відомо, хто стикався з RGB-стрічками різнобарвного освітлення приміщення, максимальна довжина, що дозволяє шлейфу працювати від одинарного джерела живлення з найбільшою потужністю – п'ять метрів. Власне, тому котушки і продаються довжиною в п'ять метрів. Однак часті випадки, коли для освітлення танцполу або ресторану, офісу або урочистого залу, такої довжини не достатньо. Звичайно, багато хто намагається просто підключити до джерела живлення додатковий відрізок світлової доріжки, але це незабаром призводить до сумних наслідків – вже за тиждень з перевантаженням світлова смужка виходить з ладу безповоротно. Тому для поліпшення провідності провідників гнучкої друкованої плати з мідними напівпровідниками і придуманий RGB підсилювач для світлодіодної стрічки.

Вже з назви зрозуміло, що він підсилює сигнал від діммеров і елементів управління самого шлейфу, а також збільшує кількість підключених шлейфів до одного контролера, за рахунок чого довжина і освітлюваність значно збільшуються, приблизно в кілька разів. Підсилювач передає повторний сигнал від контролера до додаткових LED-доріжок, за рахунок чого ті працюють рівнозначно первинній. Проте варто пам'ятати, що при його використанні не варто підключати схему послідовно, оскільки якість сигналу буде гірше. Краще підключати шлейфи паралельно для захисту кристалів від перенавантаження, для правильної передачі кольору і яскравості.

Підсилювачі працюють виключно від напруги в 12 або 24 вольта постійного струму, тому є одними з елементів LED-схеми. Використовуючи їх, варто враховувати, що знадобиться додаткове джерело живлення. При чому у всіх з них повинен залишитися запас потужності при підключенні до 25%. Прилад має 3 роз'єми: вихід, вхід і для живлення.

Купити RGB підсилювач вигідніше в Ledstorm

Купити RGB підсилювач найвигідніше в інтернет-магазині за тією ціною, яка підходить покупцеві. Так, найкращим у сфері світлодіодного освітлення залишається сайт Ledstorm, де якість продукції завжди на першому місці. Замість нав'язливих продавців – онлайн консультанти, замість вітрини – каталог продукції з докладним описом і демократичними цінами.

Однак придбати прилад, нехай і з докладними рекомендаціями професіоналів, недостатньо – необхідно також розуміти, як використовувати його і підключити до блоку живлення і шлейфу. Для цього варто пам'ятати декілька правил: світлову смужку не згинати понад двох сантиметрів, а в поперечному форматі і зовсім викривлення неприпустимі. Не варто ризикувати і підключати до контролера більше чотирьох метрів друкованої плати – купуйте підсилювач. У схемі підключення по черзі в правильній полярності слід спочатку підключити блок живлення, до нього – контролер, після– шлейф червоний, синій, зелений і загальний чорний шнур підключаємо саме за колірним значенням на контролері. Якщо їх переплутати схема буде працювати, але замість певного кольору буде включатися інший. П'ять метрів з'єднуємо з новими п'ятьма і закріплюємо підсилювачем, до якого окремо, без зіткнення з проводами світлової смужки, підключаємо інше джерело живлення. На виході контролера знову підключаємо десять метрів стрічки. За подібною схемою ланцюг буде працювати злагоджено і чітко, якщо врахувати всі допуски. Діоди не будуть втрачати яскравість або передачу кольору, блоки не перегорять, а контролер буде спрацьовувати без перебоїв. Більш детально про LED-елементи та правила їх монтування можна дізнатися у фахівців Ledstorm.