T5
Показати:
Сортувати за:

Світлодіодна лампа Т5 (60см) (3014) VENOM

Світлодіодна лампа Т5 (60см) (3014) На сьогодні лампи розжарювання давно змінилися люмінесцентн..

478.40 грн

Світлодіодна лампа Т5 (120см) (3014) VENOM

Світлодіодна лампа Т5 (120см) (3014) На сьогодні лампи розжарювання давно змінилися люмінесцент..

707.20 грн

T5

Світлодіодні лампи (LED) T5 - трубчасті

У кожному офісному центрі, лікарні, кабінеті стоматолога ви можете зустріти настільки звичні світлові трубки, які включаються після низки характерних мерехтінь, а при перегоранні їх «світломузика» стає більш інтенсивною – мерехтіння вкрай помітно для людського ока, шкідливо для слизової оболонки і просто дратує. Їх можна розпізнати і по низці американських фільмів-жахів, в яких слабкий блиск саме таких ламп посилює драматичний ефект. Такі звичні нам світлові трубки – флуоресцентні або люмінесцентні, а значить мають ряд недоліків в порівнянні з сучасними LED-аналогами.

Так, світлодіодні лампи Т5 на заміну своїм попередникам прийшли не так давно. Їх відмінна особливість – мала товщина, відстань між контактами цоколя складає всього 16мм, порівняно з лампами типу Т8, де цоколь дорівнює 26 міліметрів. Вони дають стійкий потік світла, без тремтіння і мерехтіння, у складі трубки немає сполук ртуті, а значить зникає необхідність у спеціальній утилізації лампи після її виходу з ладу. Сучасні LED-лампи такого типу споживають на порядок менше електроенергії, не вимагають при монтажі ніяких спеціальних кріплень, а можуть бути вставлені безпосередньо в світильник на заміну старої світлової трубки такого ж типу. Вони дають правильнє світло і без відбивачів, які обов'язкові для люмінесцентних та флуоресцентних ламп Т5. Відсутня необхідність у стартері або баласті.

Якими бувають світлодіодні трубчасті лампи Т5

За показником розміру світлодіодні трубчасті лампи Т5 відрізняються в основному довжиною і, відповідно, кількістю світлодіодів на своїй поверхні. Так, світлодіодна лампа Т5 буває декількох видів – довжиною 300, 600 і 900 міліметрів, 1200 мм і півтораметровою. Кількість світлодіодів на її поверхні варіюється від 40 до двохсот, відповідно по потужності вона може давати світло яскравістю в 1200 люмен і замінювати в залежності від кількості світлодіодів люмінесцентні лампи чотирьох-п'ятидесяти ват. Такі LED-лампи невибагливі до перепадів напруги в мережі і здатні працювати в межах коливання від 85 до 265 вольт. Вони не провокують електромагнітні випромінювання, стійки до поломок, довговічні. У порівнянні з подібними лампами попереднього покоління, ці можуть прослужити до десяти разів довше, адже, приміром, люминисцентка кожні тисячу годин роботи втрачає кілька відсотків у яскравості світіння. LED-лампа Т5 може з легкістю прослужити 50000-80000 годин з абсолютно стабільною якістю світла.

Світлодіодні лампи Т5: де купити вигідно

Економну і розумну заміну ламп подібного цоколя можна з легкістю придбати в професійному магазині світлодіодних ламп Ledstorm. Досвідчені продавці запропонують вам широкий вибір сучасних та досконалих ламп, які прослужать вам довгі роки без збоїв і поломок. Звичайно, світлодіодні лампи Т5 купити нескладно. Головне розбиратися, де вони можуть стати в нагоді і застосуються. Консультант нашого магазину поцікавиться для якої мети ви купуєте світлодіодні лампи Т5 і яка їх ціна. Так, вони застосовні для освітлення декоративних акваріумів з метою подачі світла водоростей і іншим водним рослинам, офісних приміщень, підсвічування ступенів заміського будинку або квартири, кабінету, холу, їдальні. Їх можна монтувати як в опалювальних приміщеннях, так і на вулиці, на присадибній ділянці – перепади температури абсолютно не змінюють характер їх роботи, навіть навпаки, при морозі світіння світлодіодів стає навіть інтенсивніше.

Ви так само можете подивитися інші види світлодіодних ламп представлених в нашому інтернет-магазині світлодіодного освітлення в Україні Ledstorm