Трекові світильники
Показати:
Сортувати за:

Трековий моторизований світильник Mi-Light 25Вт Dual White

Трековий моторизований світильник Mi-Light 25Вт, 2-х позиційний регулятор Alpha lite (Dual White..

6000.00 грн

Трековий моторизований світильник Mi-Light 25Вт RGB+W

● з дистанційним управлінням з пульта або зі смартфона● двома ступенями свободи повороту (горизо..

6480.00 грн

Трекові світильники

Трекові світлодіодні світильники

Для освітлення промислових і торгових площ необхідно освітлювальне обладнання, яке відрізняється величезною потужністю, економічністю і надійністю. Саме цими якостями володіють трекові світлодіодні світильники, створені за LED технології. Вони дозволяють висвітлити окреме приміщення швидко, для чого може вистачити навіть одного або пари надпотужних трекових стельових світильників.

Основне застосування стельових трекових світильників

Облаштовуючи комерційні торговельні або промислові площі стельовими світильниками вибирайте трекові системи які підходять для подібних об`єктів якнайкраще. Яскраві і ефективні, вони ідеальні для продовольчих залів супермаркетів, великих виставкових центрів, автосалонів, заводів, фабрик та інших промислових будівель і їх територій. При доповненні датчиком руху освітлення буде активно тільки при веденні в приміщенні діяльності, що сприяє економії електроенергії.

Сучасні модні тенденції вітають стиль хай-тек в інтер`єрі квартир, кафе та інших закладів. Тому декоратори нерідко використовують трекові системи в дизайн звичайних житлових будинків.

Переваги трекових світлодіодних світильників LED

Трековий механізм має масу переваг. Прожектор закріплюється на шині, на якій він може пересуватися по окремій траєкторії. Крім цього є й інші переваги:

 • зручне управління і регулювання інтенсивності і кута падіння світла;
 • можливість експлуатації в приміщеннях з будь-якою висотою стель;
 • наявність різних кутів нахилу і можливості повороту на 360 градусів;
 • швидкий і простий монтаж і демонтаж;
 • надійність кріплення до поверхні завдяки міцним кріпленням;
 • можливість монтування як на стелі, так і на стіні;
 • безліч геометричних варіацій збірок за допомогою сполучних деталей;
 • на одну систему можна монтувати різні по дизайну і світіння світильники;
 • економічність;
 • довговічність.

Рекомендується купити трекові світильники на стелю для виділення об`єкта будь-якого розміру, наприклад вітрини, що стоїть окремо продукції, частини інтер`єру, або якісну ілюмінацію приміщення в цілому.

Що таке спотові трек системи?

Тим, хто бажає заощадити простір в будівлях з низькими стелями або вузькими коридорами, підійдуть спотові трек системи. Пристрій являє собою кілька спитав на надійному профілі з алюмінію або пластику. Вони щільно прилягають до поверхні, можуть бути підвісними або закріплюється безпосередньо на примикає поверхні.

Спотові світильники теж бувають обертові, завдяки чому напрямок можна регулювати в потрібному напрямку.

Як вибрати світильники стельові - трекові системи?

При виборі в першу чергу потрібно звертати увагу на силу світлового потоку. Вона вимірюється в люмен, від її показника залежить яскравість ілюмінації. Чим більший простір повинен висвітлити один світловий елемент, тим вище повинна бути сила світлового потоку.

Далі потрібно визначитися з колірною температурою свічення. Існує кілька варіантів від теплого домашнього жовтого (3 тисячі К) до найбільш яскравого білого (6 тисяч К). Холодний білий підходить для підприємств - заводів, фабрик і подібних підприємств. Досить буде підсвічування з колірною температурою від 5 тисяч К. Для створення затишної і розслаблюючій атмосфери бажано зупинити свій вибір на в межах 3-4 тисяч К.

Як вибрати шинопровод для монтажу?

Від грамотного вибору шинопровода залежить зручність експлуатації. В ідеалі його потрібно підбирати під певні пристрої. Якщо планується підвішування невеликих треків потужністю 5-10 Вт, підійде бюджетний з тонкого металу. При необхідності установки великих треків високої потужності 20-35 Вт потрібно надійний високоякісний профіль, завданням якого буде утримувати вагу і не прогинатися під вагою по закінченню тривалого часу.

Вибираючи шинопровод, дивіться на:

 • довжина рейки - стандартні моделі мають довжину 1, 2 або 3 метри, можливе виготовлення нестандартних розмірів під замовлення;
 • колір - пристосування йде в двох кольорах: чорному і білому. Білий не кидається в очі на тлі стелі, чорний виділяється і нерідко використовується в дизайнерських інтер`єрах. За бажанням замовника колір може бути будь-яким, і забарвлюється по палітрі RAL;
 • фазность - 1-, 2-, 3-х фазний, підбирається виходячи з типу світильника;
 • товщина і міцність профілю - вибирається виходячи з передбачуваного ваги конструкції. Якщо профіль прогнеться - вирівняти його вже не вдасться, і доведеться купувати новий, тому як через його кривизни кут падіння світла теж зміниться.

Недоцільно економити на виборі шинопровода. Вигідніше один раз взяти якісний, ніж потім замінять його невідповідний на новий.

Як купити трекові світлодіодні світильники?

Можна купити трекові світлодіодні світильники в Харкові, Києві, Дніпропетровську, Одесі та інших містах. Замовлення трекових світлодіодних светільнікков за ціною виробника представлені в Ledstorm. Інтернет-магазин LED освітлення Ledstorm.ua