Гірлянди внутрішні
Показати:
Сортувати за:

Гірлянда світлодіодна VENOM "Ялинка" 10LED Білий на батарейках АА, білий провід (LS-B-TREE-10LED-WC-W)

Гірлянда світлодіодна VENOM "Ялинка" 10LED Білий на батарейках АА, білий провід (LS-B-TREE-10LED..

40.31 грн

Гірлянда світлодіодна VENOM "Провідна" 20LED Мікс, білий провід (LS-B-LED-20LED-WC-M)

Гірлянда світлодіодна VENOM "Провідна" 20LED Мікс, білий провід (LS-B-LED-20LED-WC-M)..

43.50 грн

Гірлянда світлодіодна VENOM "Півмісяць" 20LED RGB, прозорий дріт (LS-CRESCENT-20LED-BC-RGB)

Гірлянда світлодіодна VENOM "Півмісяць" 20LED RGB,прозорий дріт (LS-CRESCENT-20LED-BC-RGB)..

59.16 грн

Гірлянда світлодіодна VENOM "ПРОВІДНА" 100LED Мікс, білий провід (LS-C-LED-100LED-WC-M)

Гірлянда світлодіодна VENOM "ПРОВІДНА" 100LED Мікс, білий провід (LS-C-LED-100LED-WC-M)..

59.16 грн

Гірлянда "Провідна" Свічка 100Led, білий дріт (.LS-100W-2)

Гірлянда "Провідна" cвічка 100Led, чорний шнур (Арт.LS-100W-2)У наш час світлодіодні гірлянди (Х..

76.56 грн

Гірлянда світлодіодна конус 30Led, чорний шнур (LS-CONE-30LED-BC-M)

Гірлянда світлодіодна конус 30Led, чорний шнур (LS-CONE-30LED-BC-M)У наш час led гірлянди (Харкі..

89.61 грн

Гірлянди внутрішні

Світлодіодні гірлянди для будинку

Навіть дорослим іноді хочеться зануритися в казку, а для дітей диво - це завжди особлива подія. В один з найбільш казкових свят традиційно прийнято прикрашати свій будинок різнокольоровими вогниками. Гірлянди для прикраси будинку раніше були з лампами розжарювання, зараз же їх витіснили сучасні, більш довговічні, надійні, і функціональні, новорічні LED гірлянди, ціни на які на щастя доступні для кожного. Тому нехай в Новий Рік в кожному будинку запалюються чарівні яскраві вогники електричних новорічних гірлянд, радуючи дорослих і дітей чарівним сяйвом, наповнюючи простір відчуттям свята.

Новорічні гірлянди для будинку

Гірлянди в квартиру бувають декількох видів. Вони відрізняються кольором - найбільш популярними є різнобарв'я, жовтий, білий і синій; і будовою. Серед них можна виділити наступні:

  •     Нитки - найпопулярніші і найбільш часто використовувані. Діоди з'єднуються кабелем в одну суцільну нитку, часто переплетення ниток різних кольорів. Бувають від 2-х до 10-ти метрів у довжину, використовуються і для прикраси новорічної ялинки, і для декорування всіляких поверхонь, наприклад перил, стін, дзеркал, столів і іншого. Мають кнопку перемикання режимів.
  •     Фігури - на звичайні діоди використовуються фігурні насадки зі скла або пластику. Насадки бувають самих різних форм в різних стилях - кульки, шишки, зірочки, сніжинки, діди морози та інші.
  •     Завіса, або як ще називають, дощ або водоспад, виконаний за допомогою прикріплення до основного шлейфу проводів з LED чіпами. Систему можна нарощувати або зменшувати. Зазвичай використовуються квадратні вироби на велику площу - стіну або вікно.
  •     Бахрома - відрізняється від попередньої довжиною ниток - вони коротші. Часто використовуються по периметру приміщення.
  •     Сітка - нагадує рибальську мережу зі світлодіодами, легко вішається наприклад на вікно.

Залежно від того, для чого купується прикраса, вибирається вид і розмір декору. В інтернет-магазин світлодіодного освітлення Ledstorm.ua можна купити новорічну гірлянду на будь-який смак за найвигіднішими цінами. Прикраса з'явиться у вашому будинку точно в строк завдяки оперативній доставці до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси та інших міст України. Ваш будинок в святковому обрамленні буде неперевершений!