Гірлянди внутрішні
Показати:
Сортувати за:

Гірлянда "Провідна" Свічка 200Led, чорний шнур (Арт.LS-200W-2)

Гірлянда "Провідна" cвічка 200Led, чорний шнур (Арт.LS-200W-2)У наш час світлодіодні гірлянди (Х..

336.00 грн

Гірлянда "Провідна" свіча 500Led, чорний шнур (LS-500M-2)

Гірлянда "Провідна" свіча 500Led, чорний шнур (Арт.LS-500W-2)У наш час led гірлянди (Харків..

506.48 грн

Гірлянди внутрішні

Світлодіодні гірлянди для будинку

Навіть дорослим іноді хочеться зануритися в казку, а для дітей диво - це завжди особлива подія. В один з найбільш казкових свят традиційно прийнято прикрашати свій будинок різнокольоровими вогниками. Гірлянди для прикраси будинку раніше були з лампами розжарювання, зараз же їх витіснили сучасні, більш довговічні, надійні, і функціональні, новорічні LED гірлянди, ціни на які на щастя доступні для кожного. Тому нехай в Новий Рік в кожному будинку запалюються чарівні яскраві вогники електричних новорічних гірлянд, радуючи дорослих і дітей чарівним сяйвом, наповнюючи простір відчуттям свята.

Новорічні гірлянди для будинку

Гірлянди в квартиру бувають декількох видів. Вони відрізняються кольором - найбільш популярними є різнобарв'я, жовтий, білий і синій; і будовою. Серед них можна виділити наступні:

  •     Нитки - найпопулярніші і найбільш часто використовувані. Діоди з'єднуються кабелем в одну суцільну нитку, часто переплетення ниток різних кольорів. Бувають від 2-х до 10-ти метрів у довжину, використовуються і для прикраси новорічної ялинки, і для декорування всіляких поверхонь, наприклад перил, стін, дзеркал, столів і іншого. Мають кнопку перемикання режимів.
  •     Фігури - на звичайні діоди використовуються фігурні насадки зі скла або пластику. Насадки бувають самих різних форм в різних стилях - кульки, шишки, зірочки, сніжинки, діди морози та інші.
  •     Завіса, або як ще називають, дощ або водоспад, виконаний за допомогою прикріплення до основного шлейфу проводів з LED чіпами. Систему можна нарощувати або зменшувати. Зазвичай використовуються квадратні вироби на велику площу - стіну або вікно.
  •     Бахрома - відрізняється від попередньої довжиною ниток - вони коротші. Часто використовуються по периметру приміщення.
  •     Сітка - нагадує рибальську мережу зі світлодіодами, легко вішається наприклад на вікно.

Залежно від того, для чого купується прикраса, вибирається вид і розмір декору. В інтернет-магазин світлодіодного освітлення Ledstorm.ua можна купити новорічну гірлянду на будь-який смак за найвигіднішими цінами. Прикраса з'явиться у вашому будинку точно в строк завдяки оперативній доставці до Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси та інших міст України. Ваш будинок в святковому обрамленні буде неперевершений!