Apple
Показати:
Сортувати за:

Блок живлення Apple 14.85V 3.05A MagSafe2 A1436

Взаємозамінність блоку живлення Apple MagSafe2 A1436  MagSafe2 A1436..

1867.50 грн

Блок живлення Apple 20V 4.25A MagSafe2 A1424

Взаємозамінність блоку живлення Apple MagSafe2 A1424  MagSafe2 A1424..

1867.50 грн

Блок живлення Apple A1172 18.5V 4.6A 5pin

Характеристики блоку живлення Apple A1172   Напруга:      ..

1867.50 грн

Apple

Блоки живлення для MacBook

Сучасна портативна електротехніка функціонує завдяки накопиченої в батареї електроенергії. Блок живлення має першорядне значення для функціональності переносного комп`ютера, адже саме через нього власник може зарядити батарею і вести діяльність в ефективному режимі.

Відома в Америці і по всьому світу корпорація Apple Inc. поставляє на світовий ринок сучасні гаджети та супутні продукти до них. Брендові адаптери володіють високою якістю і підходять для всіх фірмових продуктів, гарантуючи справність і довговічність батареї ноутбука.

Як вибрати блоки живлення для MacBook

Бажаючи купити блок живлення для MacBook доцільніше віддавати перевагу оригіналу. Низька ціна більш доступного аналога не виправдає втрат, які може спричинити за собою використання низькосортної комплектуючої - порушення функціоналу комп`ютерної системи.

Вибираючи зарядку, слід звертати увагу на наступні

  • Оригінальність продукції - універсальні прилади зношують акумуляторну батарею.
  • Тип штекера - до певної моделі ноутбуків Макбук підключається зарядний з певним штекером.
  • Технічні характеристики - потужність, напруга, і сила струму. Параметри вказані в інструкції з експлуатації до пристрою. Їх невідповідність призведе до псування ноутбука.

Здійснивши грамотний вибір, Ви можете бути впевненим, що і ноутбук, і зарядний будуть ідеально працювати в парі. Тільки використовуючи оригінальні адаптери можна розраховувати на те, що техніка буде служити довго і справно.

Тип роз`ємів і штекерів зарядки для ноутбука Apple

Підбирати блоки живлення для ноутбука Apple слід з урахуванням виду роз`єму девайса. Їх існує два види:

  • Megsafe L;
  • Megsafe 2.

Друга модель power usb adapter Megsafe 2 більш плоска і вузька, і сумісна з більш новими пристроями, які випустили після 2012 року.

Як замовити блок живлення для ноутбука

Ви можете купити оригінальний блок живлення для фірмової техніки в інтернет-магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua. Продукція реалізується оптом і в роздріб. У наявність завжди великий асортимент товарів відомих брендів і кращих світових виробників з гарантією і за вигідною ціною. Менеджер оформить замовлення в найкоротші терміни. Доставка здійснюється в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу та інші міста України в найкоротші терміни.