Підвісні
Показати:
Сортувати за:
Підвісні

Гіпсові підвісні світильники

Гіпс давно використовується в архітектурі завдяки прекрасним якостям цього матеріалу. Але гіпсовий світильник на стелю придумали не так давно. Новинка відразу завоювала пильну увагу дизайнерів. Пластичний матеріал дозволяє створювати найрізноманітніші форми, при цьому кожен світильник виглядає вельми оригінально і дуже цікаво. Можливо, перш ніж використовувати в первозданному білому вигляді, або під фарбування, створюючи імітацію металу, дерева, або просто фарбуючи в необхідний в інтер'єрі колір. Фарба лягає акуратно рівним шаром. Натуральний матеріал абсолютно безпечний для здоров'я та екологічно чистий, не містить шкідливих домішок і добавок. Світло розподіляється рівномірно, правильно, безпечно для здоров'я очей. Можна регулювати потужність і відтінок світла. Дизайнери і інженери постійно працюють над створенням нових форм і оригінальних рішень. Даний функціональний елемент декору стане справжньою окрасою будь-якого інтер'єру.

Підвісні світильники на стелю з гіпсу

Неможливо уявити дизайн сучасного інтер'єру без оригінальних підвісних світильників. Вони вдало розподіляють і направляють світло, можуть бути як основним центральним елементом освітлення, так і функціонально виділяти одну з зон кімнати. Гіпсові підвісні світильники, купити які можна в нашому магазині, прекрасно підкреслюють і доповнюють досконалий дизайн приміщення і є чудовим інтер'єрним рішенням, тому що:

  •     Мають різноманітні оригінальні форми;
  •     Можуть фарбуються в абсолютно будь-який відтінок, декоруватися під старовину, дерево, метал та інше;
  •     Можливість регулювання потужності і кольору освітлення;
  •     Міцні (завдяки додаванню в гіпс спеціальних складових), надійні і довговічні;
  •     пожежобезпечні;
  •     Чи безпечні для здоров'я.

Ціна на підвісні світильники з гіпсу доступна і абсолютно виправдана. Для будинків і квартир, готелів і ресторанів, для будь-якого інтер'єру вони стануть ідеальним безпрограшним варіантом. У повному асортименті гіпсові елементи світла представлені в інтернет-магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua. Широкий вибір товару та вигідні ціни нададуть можливість будь-якому навіть самому виборчому покупцеві знайти світильник під свій інтер'єр. Акуратна і оперативна доставка в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу та інші міста України прекрасно організована для того, щоб у вікні кожної хати завжди горіло світло!