MR16 (GU 10)
Показати:
Сортувати за:

Світлодіодна лампа GU10 5Вт (LR-0553)

Світлодіодна лампа GU10 5Вт (LR-0553) На сьогодні лампи розжарювання давно змінилися люмінесцен..

81.25 грн

Світлодіодна лампа GU10 5Вт (LR-0246)

Світлодіодна лампа GU10 5Вт (LR-0246) На сьогодні лампи розжарювання давно змінилися люмінесцен..

147.60 грн

Лампа світлодіодна Philips LEDspot GU10 4.5-50W 827 36D CorePro Наявність уточнюйте

Лампа світлодіодна Philips LEDspot GU10 4.5-50W 827 36D CorePro

Лампа світлодіодна Philips LEDspot GU10 4.5-50W 827 36D CoreProНа сьогодні лампи розжарювання да..

149.00 грн

Світлодіодна лампа GU10 6Вт (LM-1822)

Світлодіодна лампа GU10 6Вт (LM-1822) На сьогодні лампи розжарювання давно змінилися люмінесцен..

160.40 грн

MR16 (GU 10)

Світлодіодна лампа (LED) GU10 220V – ваш яскравий помічник

Світлодіодна лампа GU10 220v є однією з різновидів точкової «економки», яка прийшла на заміну галогеновим. Вона відрізняється від інших LED-ламп обмеженим використанням у якості фотона для точкового світильника mr 16, багатогранного відбивача, оснащена штырьковым цоколем. Така лампа не вимагає спеціального трансформатора і може бути використана безпосередньо від мережі живлення електроенергії в звичні 220 вольт. По потужності такі джерела світла випускаються в діапазоні від чотирьох до семи ват, або ж яскравістю до 6000 кельвінів. Володіє високим індексом передачі кольору: завдяки світлодіодам така лампа може бути представлена в трьох колірних температурах – до 3000 ватт (тепло-біла), до 4000 вт (природно-біла) і близько 6000 вт (біла холодна).

Вони не містять шкідливих для здоров'я людини речовин, нікелю, ртуті, свинцю, їх світ безпечний для сітківки ока, в них повністю відсутні які-небудь або інфрачервоні, ультрафіолетові випромінювання. Вони не «розпалювати», як їх попередники, а моментально після включення дають стабільний і якісний світло, без мерехтінь і збоїв, як видимих, так і невидимих для ока. Цоколь GU10 свідчить про те, що лампа підходить лише до патрона з аналогічною маркуванням. Стандартне відстань між контактами в такій лампі становить 10 міліметрів. Ще однією особливістю стають незвичні потовщення-гвоздики на кінцях штирів. Подібні потовщення в конструкції запозичені від люмінесцентних ламп і стартерів дають необхідну фіксацію при монтуванні лампи в цоколь шляхом невеликого прокручування. З-за свого походження нерідко лампи з таким цоколем називають саме стартерних.

Акцентні світлодіодні лампи GU10

Найбільш часто світлодіодні лампи GU10 сьогодні замінюють подібні їм люмінесцентні і галогенові у світильниках GU10. Можна подумати, що це не зовсім виправдані хід, адже всі перераховані вище лампи дають практично рівну економію. Однак у світлодіодних такого типу є одна вагома перевага – вони практично не нагріваються, за рахунок чого не дають вицвітання відтінків і кольорів довколишніх предметів інтер'єру. А це саме те, що цінується в таких джерелах світла. Справа в тому, що такі LED-лампи дають спрямований потік світла, який лише створює акцент на певний предмет, не розсіюючись, а даючи як-ба пучок.

Вони ідеально підходять для освітлення експонатів в музеях і картинних галереях, дизайнерського підсвічування в нішах та полицях, на прилавках і вітринах. Максимально розширити кут висвітлення з допомогою лінз можна всього на 25 градусів, але це і не потрібно – такого кута достатньо для акцентування предметів. Направлене світло чудово підходить для освітлення манекенів в магазинах одягу, у ванних кімнатах, на кухні. Такі лампи широко використовуються у всіх типах світильників. Це і вбудовувані, і натяжні, точкові і меблеві. І, звичайно ж, найголовніше – що вони здатні замінити по потужності звичайні лампи розжарювання потужністю від сорока до ста ват, дають значну економію енергії. При використанні їх для освітлення продуктів харчування у вітринах, не потрібно переживати про температурної складової, яка здатна зіпсувати харчову продукцію. Таким LED лампам не страшні перепади від морозу до спеки, вони працюють і при температурі мінус 600 градусів за Цельсієм і плюс 600 – діапазон вражає. В світильниках з аналогічним патроном вони створюють ефект так званого «СПОТ», коли освітлюється лише невелика пляма.

Ви так само можете подивитися інші види світлодіодних ламп представлених в нашому інтернет-магазині світлодіодного освітлення в Україні Ledstorm