Напівгерметичні Standart
Показати:
Сортувати за:
Блок живлення напівгерметичними 12V 60Вт Venom Standart Наявність уточнюйте

Блок живлення напівгерметичними 12V 60Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 60Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

249.00 грн

Блок живлення напівгерметичними 12V 250Вт Venom Standart Наявність уточнюйте

Блок живлення напівгерметичними 12V 250Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 250Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

747.00 грн

Напівгерметичні Standart

Блок живлення для світлодіодної стрічки 12в Standart вологозахищений (напівгерметичний)

Примітно, що блок живлення для світлодіодної стрічки 12в Standart напівгерметичний завжди представлений в металевому корпусі – саме алюміній надає боксу потрібний ступінь захисту від попадання пилу, вологи та інших факторів навколишнього середовища. Однак у порівнянні з герметичними трансформаторами, дані не можна встановлювати при можливості прямого попадання на них дощу – вони захищають пристрій лише частково. Сфера застосування подібних перетворювачів обмежується верандами, прибудовами з навісом, альтанками, житловими кімнатами, передпокоями, танбурами, складами. Вологозахищений блок живлення для світлодіодів позбавлений перфорації і позначається індексом надійності IP44 і IP54.

Суттєвої різниці між ними немає, але саме IP44 відноситься до класу стандарт. Візуально бокси трансформаторів схожі: матові металеві коробочки з додатковим слотом для діодів, різниця відчувається лише в розмірах – чим вище допустима потужність блока, тим більше воно за розмірами. Потужність варіюється в середніх межах – від 60 ватів до 360-ти. Робоче вхідна напруга дорівнює 220 вольт змінного струму, які пристрій стабілізує до необхідного більшості світлодіодних стрічок 12 вольт постійного струму. Трансформатор такого типу захищає діоди від перенапруги в мережі, короткого замикання, стрибків і збоїв, мимовільного відключення. Після включення в мережу за допомогою звичайної виделки, кристали запалюються відразу і дають рівномірне світло, наближений до природного, без мерехтінь і шуму. Звичайно, в разі правильного монтажу та експлуатації.

Блок живлення для світлодіодної стрічки 12в Standart: ціна і якість

Щоб блок живлення для світлодіодної стрічки 12в Standart і його ціна відповідали вимогам за якістю і довговічністю, необхідно правильно провести встановлення цього обладнання: підключити блок зі стрічкою в необхідній полярності. Адже неправильний монтаж призведе до безповоротної поломки як трансформатора, так і джерел світла. Стрічка підключається до перетворювача безпосередньо, згідно з позначеннями «+» і «-» самою гнучкою друкованою платою шлейфу або струмопровідною доріжкою. На трансформаторі також позначені полюса символами «+V» і «- V». Далі розбереться і дитина – плюс підключається до плюса, мінус до мінуса. Якісне світло дає перетворювач, підключений до стрічки з максимальною довжиною сім метрів. Понад цієї відстані відбувається втрата яскравості світлодіодів – пристрій починає працювати некоректно, споживаючи аналогічну електроенергію з меншим виробництвом яскравості, що вимірюється у кельвінах. Сила струму в блоках з захистом IP44 варіюється від шести ампер до тридцяти.

Блок живлення для світлодіодної стрічки легко купити в інтернеті

Не секрет, що найбільш вигідне рішення - блок живлення для світлодіодної стрічки купити в інтернеті. Ціни на порядок нижчі магазинних. Навіть за акції, із купонами, розпродажами, бонусною карткою і зі знижками, перелік товару – більше. Інтернет-магазинам не потрібно витрачатися на виплати за оренду приміщення для магазину, які потім вкладаються у вартість реалізованої продукції. Покупець всього лише повинен відвідати бажаний сайт, впевнитися в наявності необхідного товару за доступною йому ціною – і зробити замовлення. Єдиний нюанс – вибрати гідного реалізатора, який зарекомендував себе з кращого боку якісним товаром і професіоналізмом. Один з таких – інтернет-магазин Ledstorm, де думка покупця про сервіс завжди на першому плані.