HP
HP

Блоки живлення для ноутбуків HP

Hewlett-Packard - велика американська компанія, що займається випуском комп`ютерної техніки та обладнання. Виробник постійно впроваджує інновації та нові технології, виводячи свою техніку на передовий рівень. Створення комплектуючих - окрема ніша виробництва, що має важливе значення, оскільки вони щодня потрібні для функціонування пристроїв. Без блоку живлення ноутбук не зможе функціонувати в автономному режимі.

Вибір блоків живлення для ноутбуків HP

Адаптер для переносних ПК поміщається в прямокутний корпус з пластика, має компактні розміри і зручний в експлуатації. Щоб забезпечити швидкий і повний заряд батареї і домогтися ідеальної сумісності блоку живлення і ноутбука HP, необхідно знати, як правильно вибрати комплектуючу. Для цього:

  • Ознайомтеся з фірмою-виробником. Оригінальні товари цієї ж марки виготовляються з використанням деталей високої якості і мають бездоганні експлуатаційні властивості. При виборі аналога слід бути гранично обережним. Дешеві китайські продукти найчастіше не виправдовують покладені на них очікування, швидко приходять в непридатність і можуть привести до псування комп`ютера. Ліцензійні аналоги, виконані відповідно з американською компанією-виробником, майже не поступаються оригіналам по функціональності і відповідають стандартам.
  • Зверніть увагу на параметри пристрою, які вказані на задній кришці або в керівництві до експлуатації.
  • Переконайтеся, що штекер зарядки підходить до гнізда ноутбука.

Якісна і правильно підібрана зарядка буде повністю розкривати потенціал ноутбука і прослужить довго. Тому щоб купити блок живлення для ноутбука HP звертайтеся до спеціалізованого магазину, який реалізує продукцію від перевірених виробників з гарантією.

Зарядка для ноутбука HP

Зазвичай зарядні пристрої набувають в разі виходу з ладу або втрати існуючого, а також при бажанні мати запасний. Додаткову зарядку можна, наприклад, залишати на роботі, щоб витрачати менше часу на пакування техніки в сумку.

Перед покупкою слід переконатися в повній відповідності роз`єму ноутбука і штекера зарядки, щоб їх можна було використовувати разом, і технічних характеристик. Вас повинні цікавити такі параметри зарядного пристрою:

  • Сила струму (А) - вказується в амперах, повинна бути рівною тій, що вказана в інструкції до приладу, або бути трохи більше.
  • Потужність (W) - вказується в Ватах.
  • Сила напруги (V) - вважається в Вольтах.

Якщо параметри підібрані невірно, батарея не буде заряджатися або навіть згодом зажадає ремонту.

Інтернет-магазин світлодіодного освітлення Ledstorm.ua пропонує оригінальні блоки живлення ноутбука Hewlett Packard за ціною безпосередньо від виробника з гарантією, а також високоякісні аналоги, повністю підходять під моделі ноутбуків американського бренду. Завжди в наявності величезний асортимент адаптерів, які можна придбати оптом і в роздріб. Доставка здійснюється по всій Україні - в Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одесу та інші міста.