Низьковольтне електрообладнання
Показати:
Сортувати за:
Низьковольтне електрообладнання

Як вибрати і купити автоматичний вимикач?

Автоматичний вимикач - це спеціальний пристрій, який захищає електропроводи, а не саму техніку, від короткого замикання. Цей прилад також забезпечує нормальну роботу електромереж. Зараз в магазинах представлений великий вибір вимикачів від відомих брендів. Є одно-, двох-, трьох- і чотириполюсні пристосування, дивлячись де ви будете їх використовувати. Купити автоматичні вимикачі без проблем можна в інтернет-магазині світлодіодного освітлення Ledstorm. Тут представлені моделі зі ступенем захисту IP20.

Перед тим як купувати автоматичний вимикач, зверніть увагу на:

  •     виробництво товару (краще брати автомат від відомих і перевірених брендів);
  •     потужність і силу електричних приладів (для того щоб вибрати модель, яка буде підходити до потрібної техніки);
  •     зовнішній вигляд продукції (щоб не було тріщин і будь-яких інших пошкоджень);
  •     технічні характеристики.

Що таке автоматичний вимикач струму?

Номінальний струм - це один з основних параметрів автоматичних вимикачів, його ще називають струмом спрацьовування автомата. Якщо виникає перевищення допустимого напруги, то за допомогою цього приладу відбувається відключення електроживлення. Для того щоб захистити техніку або обладнання від пошкоджень. Існує багато видів автоматичних вимикачів - якщо ви не можете визначитися, який саме вам потрібен, зверніться за консультацією до фахівців.
 

Які ж бувають автомати?

  •     Установчі (у багатьох моделей пластмасовий корпус, їх можна встановлювати в доступних місцях, так як вироби безпечні для оточуючих).
  •     Універсальні (монтуються в електророзподільних пристроях).
  •     Швидкодіючі (спрацьовують але лише 5 мс.).
  •     Селективні (регулюють час спрацьовування автомата при короткому замиканні).
  •     Небистродействующіе (реагують від 15 до 100 мс.).

Купіть автоматичні вимикачі в інтернет-магазині LEDSTORM

У магазині представлений широкий асортимент якісної продукції. Компанія LEDSTORM безпосередньо співпрацює з відповідальними виробниками (Maxus, VIKO, Philips, Electrum). Завдяки цьому не буде ніяких націнок, ви будете проводити оплату тільки за вартість товару. Можливо 2 способи: при отриманні (післяплатою) або ж на картку «Приватбанку».

У каталозі магазина великий вибір розмірів вимикачі від різних брендів. Постійним клієнтам гарантовані знижки. Можна замовити великі обсяги продукції, які відправлять вам на будь-яке відділення «Нової Пошти» до Києва, Харкова, Дніпро, Одесу та інші міста України.

Чому варто купувати товар в інтернет-магазині LEDSTORM? Компанія дбає своїх клієнтів, пропонуючи якісну продукцію від зарубіжних виробників за прийнятними цінами. Забезпечується оперативна обробка замовлень менеджерами по телефону або в онлайн режимі. Також магазин надає зручні способи оплати та швидку доставку замовлення в цілості й схоронності.