SMD 3528
Показати:
Сортувати за:
Світлодіодний модуль SMD 3528 Rishang 14Lm (Арт.LS-102BA) Наявність уточнюйте

Світлодіодний модуль SMD 3528 Rishang 14Lm (Арт.LS-102BA)

Світлодіодний модуль SMD 3528 Rishang 14Lm (Арт.LS-102BA)Це чудове джерело світла, широко застос..

18.00 грн

Світлодіодний модуль SMD 3528 Rishang 21Lm (Арт.LS-103BA)

Світлодіодний модуль SMD 3528 Rishang 21Lm (Арт.LS-103BA)Це чудове джерело світла, широко застос..

24.00 грн

SMD 3528

Світлодіодний модуль SMD 3528 – об'ємна яскравість

Завдяки малій формі і великої потужності виробляється світла, світлодіоди на сьогодні знайшли активне застосування не тільки в якості джерела світла для діодних ламп і стрічок, але і в так званих світлодіодних модулів. Їх істотною відмінністю від інших економних джерел освітлення є спосіб підключення кристалів до друкованої плати. По-перше, сама друкована плата являє собою малі прямокутники, на яких підключено один, два, три або чотири кристала середнього або великого розміру. Кожен прямокутник представляється собою не окрему конструкцію, а є частиною цілісної по черзі з'єднаної ланцюга з кількома такими модулями. Найменш яскравий з них – це світлодіодний модуль SMD 3528.

Ця модель оснащена так званими Surface Mounted Devices – чіп-діодами розміром 3,5 на 2,8 міліметра, які дають стабільний, але приглушене світло. Тому ідеальним варіантом застосування такого модуля стане підсвічування рекламних щитів і лайт-боксів невеликого розміру, де висока яскравість не потрібно. Це найбільш популярна серед споживачів модель за рахунок вигідного поєднання ціна/якість/надійність кристалів.

Модуль світлодіодний SMD 3528 12 вольт: характеристики

Модуль світлодіодний SMD 3528 12 вольт володіє поруч специфічних умов роботи і способів підключення до мережі живлення. Так, його роботу забезпечує напругу 12 вольт постійного струму, тому, як і світлодіодним стрічки, йому потрібно трансформатор і диммер, який би перетворював змінний струм силою 220 вольт з електромережі необхідні дванадцять. Крім того, всі подібні модулі по класу герметичності обов'язково є влагоустойчивыми – IP65, IP67. Це пояснюється характером роботи модуля, який постійно знаходиться під впливом факторів навколишнього середовища: дощу, снігу, граду, вітру і пилу. Найбільш часто герметиком для схеми діодів 3528 стає силіконова оболонка і алюмінієвий корпус, що запобігає перегрів елементів ланцюга за рахунок відмінної теплопровідності. Також по класу використаних матеріалів модуль з такими кристалами обов'язково відноситься до Преміум – тобто такого, при виробництві якого були задіяні найбільш якісні матеріали. Це дає незмінну гарантію правильної і злагодженої експлуатації пристрою освітлення мінімум на 24 місяці, а за тривалістю ресурс модуля дорівнює 50000 годин інтенсивної роботи.

Світлодіодний модуль SMD 3528 купити з гарантією якості

Щоб світлодіодний модуль SMD 3528 купити на хороших цінових умовах і незмінно високої якості, радимо звернутися до лідера світлодіодного освітлення в Україні – інтернет-магазину Ledstorm. Досвідчені онлайн-консультанти осведомят клієнта про всі новинки економного освітлення і порадять кращий варіант для покупки, до послуг споживача – широкий каталог продукції компанії. Що стосується модуля з діодами 3528, то перед покупкою покупцеві варто знати, що останнім часом моделі з такими кристалами чудово замінюють галогенові і аргонові світяться букви на вивісках магазинів, кафе, нічних клубів. Завдяки малому розміру модуля (35 на 35 міліметра) і невисокою яскравості досягається максимально розсіяне світло, який ідеально і рівномірно підсвічує вивіски і букви на них. Можна вибрати один з трьох кольорів світлового потоку кристалів: теплий (3500 кельвінів), холодний (6500 кельвінів) і білий холодний (7200 кельвінів). Останній є найбільш яскравим у своєму роді.

Про компанію Ledstorm:
 • Компанія Ledstorm працює з 2008 року
 • У нас найширший вибір світлодіодного освітлення
 • Ми можемо запропонувати Вам найнижчі ціни в Україні
 • Ми продаємо тільки якісну і перевірену нашими фахівцями продукцію
 • Ви можете оплатити замовлення Online, післяплатою або на карту
 • Ми доставимо Ваше замовлення в найкоротші терміни, всього за 2-3 дня
 • На всі товари, придбані в інтернет-магазині Ledstorm надається гарантійне і післягарантійне обслуговування до 3 років
✔️ Світлодіодні модулі в нашому асортименті:
 • SMD 2835
 • COB
 • SMD 3528
 • SMD 3535
 • SMD 5050
 • SMD 5054
 • SMD 5630
 • SMD 5730
 • Піксельні модулі
✔️ Виробники світлодіодних модулів:
 • Venom
 • Rishang