Інтерєрні
Показати:
Сортувати за:
Фотоелемент Lemanso LM625 6A (69317) Наявність уточнюйте

Фотоелемент Lemanso LM625 6A (69317)

Датчик "день-ніч" або фотореле включає освітлення з настанням темряви...

102.80 грн

Фотоелемент Lemanso LM627 25A (69311) Наявність уточнюйте

Фотоелемент Lemanso LM627 25A (69311)

Датчик "день-ніч" або фотореле включає висвітлення з настанням темряви...

194.40 грн

Інтерєрні

Датчики руху інтер'єрні

Датчики руху є однією з важливих складових охоронної сигналізації. Такі прилади здатні зафіксувати рух будь-якого об`єкта, який потрапив в зону контролю, забезпечуючи її безпеку. Ледве датчик спрацював - лунає звук сигналізації або йде передача сигналу на пульт управління. Пристрої широко застосовуються при охороні офісних і житлових приміщень, автомобільного транспорту.

Датчики руху для охорони приміщення купити варто, щоб застосовувати:

 • На сходовій клітці багатоповерхового або в коридорі приватного будинку.
 • На ганку над вхідними дверима.
 • На прибудинковій території, парковці, стоянці автомобільного транспорту.
 • У коморах і гардеробних.
 • Магазинах і складських приміщеннях.
 • Офісах і банках.

Зазвичай охоронні датчики руху мають робочий радіус в районі 18 м. Тому, якщо кімната значно більше - доведеться зону покриття збільшити, використовуючи інші пристрої.

Прилади кріпляться на стіні або на стелі, по типу монтажу можуть бути:

 • провідні;
 • бездротові.

Бездротові моделі можна запрограмувати, і вони будуть ігнорувати рух об`єктів з малою масою тіла (до 25 кг), таких як тварини і птахи, діти. Можливість підключення без застосування кабелю дозволяє заощадити на витратних матеріалах і знизити трудомісткість установки.

Різновиди датчиків руху для охорони приміщення

Виділяють такі різновиди датчиків руху:

 1. Радіохвильові. В основі роботи лежить допплерівський ефект. Приладів характерна наявність випромінювача хвиль надвисокої частоти і приймає відображене від об`єкта сигнал пристрою. Коли об`єкт переміщається в поле випромінювання, починає змінюватися частота відбитого сигналу. Такі зміни обробляються електронним пристроєм, який перемикає реле. За допомогою реле сигнал передається до центрального пульту або включається звукова сигналізація. Радіохвильові датчики мають високу чутливість, але і ціна на них також немаленька.
 2. Інфрачервоні. Такі прилади реагують на зміну теплового випромінювання - прилад фіксує тепло, яке виділяє об`єкт, що рухається. Інфрачервоні датчики можна використовувати як в приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. Їх перевагою є робота без випромінювання, тільки на прийом сигналу, що характеризує пристрої як безпечні.
 3. Ультразвукові. При експлуатації приладу приміщення сканується завдяки звуковим хвилям. Такі датчики оснащуються генераторами випромінювання ультразвуку. Відбиваючись від потрапили в поле діяльності об`єктів, хвилі уловлюються приймачами. При фіксуванні зміни хвилі, відбувається подача тривожного сигналу. Ультразвукові детектори не дають можливості залишати сліпі зони, тому є відмінним варіантом для кімнат, яким властива складна форма.
 4. Змішані. У подібних виробах два прилади полягають в один корпус, після чого підключаються до різних входів приладів охорони. Об`єднані в одному пристрої два типи датчиків впливають на надійність охоронної системи.

Де купити і як вибрати датчик руху для будинку?

Вибираючи датчик руху для квартири, слід спиратися на наступне:

 • Площа кімнати і кут захоплення. Кількість квадратів в приміщенні не є основним показником. При одній і тій же площі, воно може бути квадратної або подовженою прямокутної форми. У першому випадку буде досить одного детектора, тоді як у другому варто вибрати кілька приладів і розмістити їх в різних кутах для повного огляду.
 • Ступінь чутливості пристрою.
 • Виконання - для приміщень немає необхідності вибирати вуличні варіанти з додатковою антивандальним захистом і захистом від несприятливих погодних умов.

В інтернет-магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua можна купити датчики руху для квартири будь-якого типу і отримати професійну консультацію по їх установці. Ціна на вироби варіюється в залежності від складності виконання і функціональних особливостей. Вартість кожної моделі вказана під фото товару і є актуальною. Вибирайте в каталозі обладнання і оформляйте покупку. Доставка замовлення здійснюється в усі міста України, в тому числі в Дніпропетровськ, Київ, Одесу, Харків та інші населені пункти.