Підводні
Показати:
Сортувати за:

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 89мм (01С)

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 89мм (01С)Світлодіодний прожектор - є унікальною можливіст..

1162.00 грн

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 290мм (06С)

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 290мм (06С)Світлодіодний прожектор - є унікальною можливіс..

2734.85 грн

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 407мм (09С)

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 407мм (09С)Світлодіодний прожектор - є унікальною можливіс..

3320.00 грн

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 RGB 345мм (09С)

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 RGB 345мм (09С)Світлодіодний прожектор - є унікальною можл..

3320.00 грн

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 175мм (03С)

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 175мм (03С)Світлодіодний прожектор - є унікальною можливіс..

3486.00 грн

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 524мм (12С)

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 524мм (12С)Світлодіодний прожектор - є унікальною можливіс..

4108.50 грн

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 614мм (15С)

Лінійний світлодіодний прожектор IP68 614мм (15С)Світлодіодний прожектор - є унікальною можливіс..

4897.00 грн

Підводні

LED прожектори підводні – волога не пройде!

Ніколи не доводилося чути або бачити Ніагарський водоспад з підсвічуванням? Різнобарвні струмені, що плавно переходять від одного відтінку до іншого, створюють справді неперевершені поєднання. Навіть бризки від цього водного об'єкта всесвітнього масштабу винахідливі канадці примудрилися підсвітити потужними кольоровими лампами. Звичайно, в масштабах заміського будинку або навіть міського паркового освітлення такої різнобарвної потужності добитися не вдасться, але створити затишне і красиве місце для відпочинку з сім'єю завдяки підсвічуванню струменів і гладі дуже навіть вийде. Спеціально для цього інженери ергономічного освітлення винайшли LED підводні прожектори, які використовуються для внутрішнього освітлення басейнів, джакузі, гірок, каскадів та ін. Варто відзначити, що це самий надійний з усіх економних джерел світла, оскільки йому доводиться працювати не тільки при прямому контакті з рідинами, але і під тиском води і з механічними коливаннями і вібраціями від розбіжності хвиль. Крім того, саме для таких ЛІД-приладів вкрай важлива електроізоляція від вологи, відсутність можливості корозії, низьке енергоспоживання і тривалий термін роботи, щоб не проводити часту і трудомістку заміну.

Прожектор світлодіодний для фонтану: відмінна якість

Прожектор світлодіодний для фонтану досить просто відрізнити від його «побратимів» завдяки найвищого ступеня захисту від вологи – IP68 і преміум класу за якістю використаних матеріалів. А от чисто візуально відрізнити їх від лінійних світильників іншого типу не так просто. Тобто конструкція являє собою все той же прямокутний бокс з анодованого алюмінію з вмонтованими потужними діодами (90-120люмен), покритий герметичній прозорою силіконовою оболонкою з різними лінзами на вибір для необхідного виду освітлення. За акцентному типу лінза розсіює світло у радіусі 5-25 градусів, по заливного – 25-60, а ковзаючому - 12*50 або 12*70 градусів. У кожній лінійці близько 6-15 діодів різноманітних відтінків: як монохромні, так і RGB для ефекту переливання кольору рідини з одного на інший. Прожектори світлодіодні підводні розрізняються довжиною – від 9 до 120 сантиметрів, потужністю від 3 до 45 ватів і яскравістю світлового потоку(1800-5500 кельвінів). Зате всі подібні за показником роботи від напруги 12 вольт, яке забезпечує трансформатор. З квітів клієнт може вибрати будь-який відповідний: зелений, синій, блакитний, бурштиновий, білий, червоний і т. п. Максимальна глибина, не впливає на якісну експлуатацію – 3-5 метрів.

Для чого придбати підводний прожектор світлодіодний

Щоб визначитися, для чого придбати підводний прожектор світлодіодний, слід розуміти, який вплив він може здійснювати. Чудово кілька таких освітлювальних приладів різної яскравості будуть створювати на водній гладі штучного водоймища геометрично правильні і чудові по відтінках і гаммою силуети, створять справжнє колірне шоу або пожвавлять у вечірній імлі альпійську гірку з водоспадом. Щоб дізнатися про всі можливості використання цього найбільш якісного LED-пристрою, варто звернутися до сайту інтернет-магазину Ledstorm, де вищезазначені прилади представлені в асортименті. Приємний інтерфейс сайту, детальні описи продукції, помірні ціни привертають увагу клієнтів. Досвідчені фахівці компанії в онлайн-режимі проконсультують покупця про необхідному йому товар і швидко оформлять замовлення, який той отримає протягом 2-3 днів максимум. На такі вироби надається гарантійне обслуговування - 24 місяці з моменту покупки.

Про компанію Ledstorm:
 • Компанія Ledstorm працює з 2008 року
 • У нас найширший вибір світлодіодного освітлення
 • Ми можемо запропонувати Вам найнижчі ціни в Україні
 • Ми продаємо тільки якісну і перевірену нашими фахівцями продукцію
 • Ви можете оплатити замовлення Online, післяплатою або на карту
 • Ми доставимо Ваше замовлення в найкоротші терміни, всього за 2-3 дня
 • На всі товари, придбані в інтернет-магазині Ledstorm надається гарантійне і післягарантійне обслуговування до 3 років
✔️ Виробники прожекторів для бассеина і фонтанів:
 • DMX
 • Lemanso
✔️ Кольори світіння:
 • Холодно-білий
 • Нейтрально-білий
 • Білий
 • Тепло-білий
 • Червоний
 • Зелений
 • Синій
 • Жовтий
 • RGB
✔️ Застосування підводних прожекторів:

Дані прожектори можна використовувати для декоративного освітлення:

 • фонтанів
 • бассеинів
 • ставків
 • і багатьох інших водних об'єктів.