G4
Показати:
Сортувати за:
LED лампа 1.5W м'яке світло G4 12V (арт. 1-LED-277) Наявність уточнюйте

LED лампа 1.5W м'яке світло G4 12V (арт. 1-LED-277)

LED лампа 1.5W м'яке світло G4 12V (арт. 1-LED-277)Світлодіодна Led лампочка з цоколем G-4&n..

45.00 грн

Лампа світлодіодна Philips LEDcapsule LV G4 1.2-10W 830 CorePro Наявність уточнюйте

Лампа світлодіодна Philips LEDcapsule LV G4 1.2-10W 830 CorePro

Лампа світлодіодна Philips LEDcapsule LV G4 1.2-10W 830 CoreProСвітлодіодна Led лампочка з ..

79.90 грн

Лампа світлодіодна Philips LEDcapsuleLV G4 2.2-20W 12V 830 CorePro

Лампа світлодіодна Philips LEDcapsuleLV G4 2.2-20W 12V 830 CoreProСвітлодіодна Led лампочка ..

100.64 грн

Світлодіодна лампа GU4 1,5Вт (LС-0146)

Світлодіодна лампа GU4 1,5Вт (LС-0146)Світлодіодна лампочка з цоколем G-4 - Якщо у Вас ..

106.66 грн

Світлодіодна лампа G4 1,5 Вт (LС-0830)

Світлодіодна лампа G4 1,5 Вт (LС-0830)Світлодіодна led лампочка з цоколем G-4 - Якщо у ..

176.79 грн

G4

Світлодіодні лампи (LED) G4 12V

За нинішньої життя тарифи на електроенергію зростають досить швидко. Тому кожен споживач зацікавлений у зниженні енерговитрат для свого житла. Саме завдяки появі освітлювальних приладах такого типу і з'явилася істотна можливість скоротити витрати. Зокрема, світлодіодні лампи G4 12v дозволяють організувати висвітлення в підвісних стелях, шафи-купе, кухонних меблів і т. п. Дуже вигідним стане їх застосування в холах і вестибюлях, а також для підсвічування сходів.

Чому LED лампи G4?

Можливість їх застосування дозволяє знизити споживану потужність від одного до шести Ватт енергії. LED лампи G4 бувають 12-ти і 220-тивольтовые. Відмінною особливістю є різні способи підключення. Так, світлодіоди з напругою 12 вольт підключаються тільки через понижуючий трансформатор, а з 220 вольтами – безпосередньо до мережі живлення.

Кількість світлового потоку для світлодіодних джерел світла характеризується в межах від сімдесяти до двохсот сорока люмен. Такого потоку цілком достатньо для освітлення приміщення точковим способом. Ще одним позитивним якістю можна вважати практично повна відсутність нагрівання поверхні. Завдяки цій властивості можливість використання цих виробів розширюється, так як контакт з легко займисті матеріалами не веде до займання.

Вибір правильної LED лампи G4

Для того, щоб купити підходящу, потрібно розуміти, що означає індекс G4. Перше значення "G" визначає тип цоколя, які є штырьковым. Цифра 4 вказує на відстань між «штирькамі» в міліметрах. Значить світлодіодні лампи G4 підійдуть виключно тільки до патронів з такою ж маркіровкою. Якщо стоїть завдання організувати висвітлення в тих місцях, які досить чутливі до ультрафіолету і інфрачервоним променям, наприклад, в картинній галереї або місці зберігання продуктів харчування, то світлодіоди будуть найбільш підходящим джерелом світла, так як вони не мають «небезпечних» випромінювань.

Світлодіодні лампи мають і свій термін служби, який становить до п'ятдесяти тисяч годин світіння. Цього більш ніж достатньо для того, щоб вартість енергозберігаючої покупки «відбилася» сповна. Порівняно з лампами розжарювання, які часто перегорають у момент включення, LED лампи G4 будуть служити довго вірою і правдою. Варто відзначити, що лампи зі світлодіодами, набагато більш екологічні своїх нагрітих попередників. Як правило, світлодіодні лампи бувають холодного і теплого світла. Таке поняття відповідає спектру свічення, а саме кількістю температури, вимірюваному в кельвінах. Якщо лампа випромінює до трьох тисяч кельвінів, то вона відноситься до холодного типу. Від трьох до шести тисяч – це лампи з теплим світлом. Вибирайте лише тих виробників, які гарантують якість ламп і правильне відповідність заявленим кельвинам.

У цілому, світлодіодні лампи мають величезну кількість переваг порівняно з іншими. Правильно підібрані по потужності і колірному спектру, вони будуть хорошим рішенням для дизайнерських студій, авторських меблів і будь-яких завдань, пов'язаних з освітленням.

Ви так само можете подивитися інші види світлодіодних ламп представлених в нашому інтернет-магазині світлодіодного освітлення в Україні Ledstorm