Інфрачервоні
Показати:
Сортувати за:

RGB-контролер IR інфрачервоний 6А (24 кнопки на пульті) Venom

RGB-контролер IR інфрачервоний (6А, 24 кнопки на пульті) RGB контролери – це пристрої, які керу..

77.00 грн

RGB-контролер MINI IR інфрачервоний 6А (24 кнопки на пульті) Venom

RGB-контролер MINI IR інфрачервоний 6А (24 кнопки на пульті) RGB контролери – це пристрої, які ..

82.78 грн

RGB-контролер IR інфрачервоний 6А (44 кнопки на пульті) Venom

RGB-контролер IR інфрачервоний 6А (44 кнопки на пульті) RGB контролери – це пристрої, які керую..

84.70 грн

RGB-контролер ALLUMINIUM IR інфрачервоний 12А (44 кнопки на пульті) Venom

RGB-контролер ALLUMINIUM IR інфрачервоний 12А (44 кнопки на пульті) RGB контролери – це пристро..

215.60 грн

RGB-контролер ALLUMINIUM IR інфрачервоний 12А (24 кнопки на пульті) Venom

RGB-контролер ALLUMINIUM IR інфрачервоний 12А (24 кнопки на пульті) RGB контролери – це пристро..

240.00 грн

RGB-контролер Venom 220V 600W-IR-24 кнопки (VPVST-RF-600-220-24)

RGB-контроллер Venom 220V 600W-IR-24 кнопки RGB контролери – це пристрої, які керують світлодіо..

420.00 грн

RGB-контролер IR інфрачервоний 6А (28 кнопок на пульті) Venom Наявність уточнюйте

RGB-контролер IR інфрачервоний 6А (28 кнопок на пульті) Venom

RGB-контролер IR інфрачервоний 6А (28 кнопок на пульті) RGB контролери – це пристрої, які керую..

128.00 грн

Контролер IR Running strips 27A (для біжучої хвилі) Venom

Контролер IR Running strips 27A (для біжучої хвилі) RGB контролери – це пристрої, які керують с..

160.00 грн

RGB контролер музичний з IR ДУ (24 кнопки на пульті) Venom

RGB контролер музичний з IR ДУ (24 кнопки на пульті) RGB контролери – це пристрої, які керують ..

280.00 грн

RGB контролер музичний 10A з IR ДУ (24 кнопки на пульті) Venom

RGB контролер музичний 10A з IR ДУ (24 кнопки на пульті) RGB контролери – це пристрої, які керу..

360.00 грн

Інфрачервоні

RGB контролер сенсорний інфрачервоний – просте управління

Кожна людина, яка прагне до створення в приміщенні сучасного типу освітлення на економних світлодіодах, віднедавна може сама обирати колір і відтінок, програму переливання і поступової заміни кольорів, потухания і загоряння діодів на стрічці. Це можливо у разі придбання і монтування в житловому приміщенні або в зоні громадського харчування чи відпочинку різнобарвної світлодіодної стрічки, так званої RGB. Її суть полягає у багатобарвності, на гнучкій друкованій платі встановлені діоди 5050 або 3528 з трьома різнокольоровими кристалами, які здатні моделювати світ кількома кольорами. Це дозволяє досягти ідеального відтінку світла для створення затишку або святкової атмосфери, для творчості або романтики. Однак, як керувати процесом зміни кольору на стрічці? Це покликання RGB контролера, одним з яких є RGB контролер сенсорний інфрачервоний.

Такий пристрій монтується разом з кольоровою стрічкою у вигляді невеликого боксу, найчастіше білого кольору, без захисту від попадання вологи і з захистом (рідше). RGB контролер має вбудовану пам'ять з декількома програмами, яку легко використовувати завдяки наявності в комплекті дистанційного пульта управління. Кількість програм варіюється в залежності від моделей, так само як і кількість кнопок на пульті управління, однак всі з них володіють такими функціями як плавний перехід від одного відтінку до іншого, мерехтіння, чергування відразу декількох програм RGB стрічки, регулювання яскравості світіння діодів, задавання таймера на роботу в певному режимі.

RGB інфрачервоний контролер – в прямій видимості

За типом дистанційного керування всі такі пристрої діляться на RGB інфрачервоний контролер і RGB контролер радіокерований. Звичайно, крім дистанційного управління кольоровими стрічками можна керувати за допомогою стаціонарного контролера на корпусі стрічки, за допомогою бездротового інтернету за типом Wi-Fi, і навіть звуковим способом. Одним з найбільш простих, зручних і доступних контролерів для користувача залишається інфрачервоний. Найбільша його перевага – взаємозамінність пульта управління, який в разі виходу з ладу або втрати легко замінити на аналогічний без повної заміни всієї стрічки. Це зручно. Він працює по типу пульта від телевізора, передаючи сигнал безпосередньо при наведенні пульта на контролер. Максимальна віддаль сигналу – близько десяти метрів. Недолік сигналу ІЧ-пульта в нездатності «долати стіни» - пристрій повинен бути в прямій видимості.

Інфрачервоний RGB контролер – купити досить просто

Інфрачервоний RGB контролер купити не складно, оскільки це один із самих бюджетних варіантів керуючих роботою RGB стрічки пристроїв. Воно працює від стандартної для стрічок напруги в 12 або 24 вольта, в залежності від споживаної напруги самої RGB-смужки. Володіють потужністю в середньому від 72 до 288 ват. Потужність підбирається в залежності від споживаної потужності діодного шлейфу RGB: у контролера вона повинна перевищувати рівень стрічки приблизно на 20-25%. Звичайно, для тих, хто хоче організувати різнобарвний колір в приміщенні, що перевищує відстань десять метрів варто придбати більш досконалий пристрій з більшою дальністю роботи. Зробити це можна в інтернет-магазині доступного світлодіодного освітлення «Ledstorm», де досвідчені фахівці в онлайн-режимі підберуть найкращий варіант контролера, стрічки, лампи, прожектори та інші елементи LED-освітлення.