Демонстраційні стенди
Показати:
Сортувати за:
Демонстраційний світлодіодний стенд Наявність уточнюйте

Демонстраційний світлодіодний стенд

За допомогою демонстраційного стенда Ви зможете легко і зручно демонструвати світлодіодну проду..

1037.50 грн

Демонстраційні стенди

Стенди світлодіодних стрічок гарний початок або успішний розвиток

Хочете дізнатися, наскільки популярна світлодіодна продукція? Подивіться концерт Олі Полякової, де вона виходить на сцену в світиться плаття. Залучати глядачів потрібно не тільки зіркам естради. Торгові центри прагнуть заманити покупців і тому використовують яскраву рекламу. АЗС змагаються між собою і хоч на пару копійок, але знижують ціни на бензин. Як вони про це повідомляють автовласникам? Розміщують інформацію великими цифрами на стелі біля заправки. З зростаючими цінами на електроенергію населення шукає, де б заощадити. Тому затребуваними стали економні лампочки. Висновок з усього сказаного: зараз найсприятливіший момент для продажу світлодіодної техніки. Почати можна з того, щоб купити стенд для світлодіодних стрічок, придбати кілька варіантів виробів і почати свій бізнес.

Де застосовуються?

 •     У торгових центрах, на виставках, в різних магазинах товар на вітринах додатково підсвічується. У відбитому світлі грають діаманти або збуджує апетит рожевий стейк.
 •     Автомобілісти не тільки прикрашають свій автомобіль, підсвічуючи днище, а й підсилюють освітленість дороги фарами.
 •     У побуті світяться смужками перетворюють інтер'єр, додають світло над робочим столом на кухні, висвітлюють затемнені кути, комори, гардеробні.

Стенди для LED стрічок зручний спосіб рекламування продукції

Що таке світлодіодна стрічка? На гнеться міцну смужку встановили діоди. Маркування, наприклад SMD 3528, говорить про їх розмірах в міліметрах = 3,5 * 2,8. Відстань між елементами і їх потужність може бути різною, чим більше потужність і ближче вони розташовані, тим яскравіше випромінюється світло.

різновиди:

 •     Основа самоклеюча, прикрита плівкою. Для установки слід від'єднати захист і злегка натискаючи, приєднати до поверхні.
 •     Без клейового шару. Для кріплення необхідні затиски або алюмінієвий профіль.
 •     Різняться за рівнем захисту IP: від не захищеної до повністю герметичній.
 •     Вироби відрізняються кольором світіння, бувають одноколірні (сині, червоні та ін.) І барвисті RGB.
 •     Випускають зразки з харчуванням 12В, 24В, 220В.
 •     Додаткові комплектуючі: диммер для регулювання яскравості світла, контролер із заданою програмою зміни колірних спалахів та інші.

Ціна на стенд для світлодіодних стрічок залежить від його величини.

Основні параметри:

 •     Розмір і вага.
 •     Кількість розміщених зразків. Наприклад, 15 штук довжиною 50 см.
 •     Наявність блоку живлення.
 •     Присутність RGB контроллера, підсвічування.

Завдяки демонстраційного пристосуванню підприємцю зручно представити покупцеві зразки продукції, розповісти про кожного з них і тут же продемонструвати. Інтернет-магазин LED освітлення Ledstorm.ua надає шанс починаючим підприємцям розвинути свій бізнес, а досвідченим продавцям розширити ассртіменте продукції, що продається. Товар доставляється в будь-яке місто України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса та інші, куди доїжджають перевізники.