Блоки живлення 5V
Показати:
Сортувати за:

Блок живлення Негерметичний 5V 60Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 5V 60Вт   Блок живлення (трансформатор, перетво..

352.00 грн

Блок живлення Негерметичний 5V 100Вт Venom Standart (VST-100-5)

Блок живлення Venom Негерметичний 5V 100Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

423.50 грн

Блок живлення Негерметичний 5V 150Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 5V 150Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

520.00 грн

Блок живлення Негерметичний 5V 200Вт Venom Standart (VST-200-5)

Блок живлення Venom Негерметичний 5V 200Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

560.00 грн

Блок живлення Негерметичний 5V 300Вт Venom Standart

Блок живлення Venom Негерметичний 5V 300Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

671.50 грн

Блок живлення Venom Герметичний 5V 100Вт Standart

Блок живлення Venom Герметичний 5V 100Вт   Блок живлення (трансформатор, перетвор..

928.00 грн

Блок живлення Venom Герметичний 5V 150Вт Standart

Блок живлення Venom Герметичний 5V 150Вт   Блок живлення (трансформатор, перетвор..

1300.00 грн

Блоки живлення 5V

Блоки живлення 5v

Сьогодні блок живлення на 5 вольт купити за краще кожен третій споживач. Підвищення попиту на трансформатор обумовлено втіленням в життя ультрасучасних проектів, прикладом яких є "розумний будинок", компоненти на підставі платформи Arduino, світлодіодні вироби та інше.

Залучення БП на 5v гарантує підтримку належного рівня температури, необхідної для правильного функціонування діодів, а також умов для мінімального споживання електричної енергії. Незважаючи на те, що потужність трансформатора є найнижчою серед аналогічних моделей, її цілком достатньо для безперебійної роботи LED-стрічок.

Крім потужності, до основних характеристик аксесуара відносяться:

 • вихідний / вхідний напруга, де перший показник становить 5v (при наявності регулятора допускається коригування на 0,5-1v в будь-яку сторону), а другий варіюється від 185v до 250v;
 • вихідний струм, значення якого залежить від потужності;
 • якісний показник або ККД, де основне завдання - визначення надійності складових схеми БП;
 • захисні властивості, що оберігають трансформатор від перезавантаження, перегріву, короткого замикання, тобто від передчасного виходу з ладу.

Сфера застосування блоку живлення 5v

БП на 5 вольт використовується для підживлення електричною енергією обладнання з мініатюрними габаритами: електронний термометр, мікрокалькулятор, портативні годинник. Також він може експлуатуватися в якості зарядного пристрою для різних гаджетів: смартфон, планшет, музичний плеєр та інше.

Імпульсні стабілізатори часто застосовується для підключення LED-виробів, безперебійне функціонування яких неможливо від стандартного мережевого адаптера 220v. Сюди включені світильники, використовувані для освітлення рекламних і виставкових конструкцій, салонів транспортних засобів, вітрин торгових центрів і магазинів, меблевих полиць. Завдяки аксесуару попереджається дострокова деградація світлового потоку, що призводить до раннього виходу LED-стрічки з ладу, а також виключається утворення пульсацій і мерехтінь.

Особливості та види блоку живлення на 5 вольт

До основних типів імпульсних стабілізаторів 5v можна зарахувати такі моделі:

 1. Вироби, оснащені пластиковим корпусом. Характеризуються малогабаритністю, герметичністю і симпатичним зовнішнім виглядом. Переважно застосовуються для підключення гірлянд, а також меблевого та інтер`єрного освітлення. Недоліки - невисока потужність і скрутний теплообмін.
 2. Джерела харчування з "обшивкою" з алюмінію, що відрізняються високими волого-, пило- та сонцезахисними властивостями. Мають підвищену міцність, надійністю, зносостійкістю, через що експлуатуються для підсвічування вітрин магазинів, виставкових інсталяцій, рекламних табло. Мінуси - значну вагу і чимала вартість.
 3. Трансформатори відкритого типу - найбільш затребувана модель, що обумовлено доступною ціною. З огляду на громіздких габаритів БП затребуваний для прихованого монтажу. Зазвичай використовується для внутрішнього та зовнішнього меблевої підсвічування.
 4. Компактні пристрої - недорогі і не потребують стаціонарної установки комплектуючі. З їх допомогою здійснюється підключення світлодіодних стрічок, довжина яких не перевищує 5 метрів.

Як купити блок живлення 5в?

Сьогодні найбільш популярним є онлайн-шопінг, завдяки якому кожна людина має можливість робити покупки, не встаючи з дивана. У Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та інших містах України замовляти блоки живлення 5v можна в магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua. Плюсами інтернет-магазину є:

 • широкий вибір продукції від виробників з бездоганною репутацією;
 • гарантія, що надається на кожну одиницю товару;
 • демократичні ціни, а також часто проводяться акції, розпродажі, знижки та бонуси;
 • кілька варіантів оплати, що дозволяє кожному клієнту вибрати найбільш зручний в його випадку;
 • оперативна транспортування в будь-який куточок країни; для жителів Харкова передбачена кур`єрська доставка "до дверей"; можливий самовивіз.

Що стосується труднощі з вибором, завжди можна звернутися за консультацією до співробітників магазину, які негайно вирішать усіх питання і допоможуть підібрати ідеально підходить модель блоку живлення.