Гарантія і возврат

Компанія «Ledstorm» - надає гарантію, на всю світлодіодну продукцію, представлену в інтернет магазин. Ставши нашим клієнтом ви отримуєте професійну технічну підтримку, гарантійне і післягарантійне обслуговування.


Увага! При отриманні товару кур'єрською службою - ретельно перевіряйте комплектацію і цілісність товару!


Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари придбані в інтернет-магазині Ledstorm, за умов дотримання норм передбачених Законом:

  • присутні всі документи на товар (інструкція, гарантійний талон, накладна, що підтверджує покупку)
  • збереження товарного вигляду, тобто цілісність упаковки, наявність на товара всіх ярликів, наклейок тощо.

Якщо товар в гарантійний термін вийшов з ладу або ви виявили дефект, Вам необхідно надати товар в магазин, де була здійснена покупка. Після цього наші фахівці передають товар в сервісний центр на діагностику, де буде складено висновок і зроблені гарантійні зобов'язання.

Термін гарантії вказаний в описі товару, якщо ж гарантія не вказана - зверніться до нас, менеджери нададуть Вам повну інформацію


У яких випадках гарантія не надається?

  • Порушене збереження гарантійних пломб;
  • Є механічні або інші пошкодження, які виникли внаслідок умисних або необережних дій покупців або третіх осіб;
  • Порушені правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
  • Було вироблено несанкціоноване розкриття, ремонт або змінені внутрішні комунікації та компоненти товару, змінена конструкція або схема товару;
  • В разі використання світлодіодної стрічки в лайт-боксах гарантійні зобов'язання обумовлюються індивідуально.
    УВАГА! Відрізні позиції, які відрізаються індивідуально під клієнта, а також сезонні позиції обміну та поверненню не підлягають.

Компанія «Ledstorm» - піклується про свою репутацію і за якість товару, тому весь асортимент нашої продукції, перед виходом на ринок, проходить селекційний відбір на якість, працездатність, відсутність дефектів і пошкоджень, а також зручність експлуатації.