Розеткові блоки живлення (адаптери)
Показати:
Сортувати за:

Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 12Вт Venom

Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 12Вт Venom   Блок живлення (трансформатор, перетв..

68.00 грн

Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 24Вт Venom

Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 24Вт Venom   Блок живлення (трансформатор, перетв..

112.00 грн

Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 36Вт Venom

Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 36Вт Venom   Блок живлення (трансформатор, перетв..

160.00 грн

Блок живлення Розетковий 12V 36Вт Venom

Блок живлення Розетковий 12V 36Вт VenomБлок живлення (трансформатор, перетворювач, стабілізатор)..

160.00 грн

Блок живлення Розетковий 12V 60Вт Venom

Блок живлення Розетковий 12V 60Вт VenomБлок живлення (трансформатор, перетворювач, стабіліз..

212.00 грн

Блок живлення розетковими (адаптер) 12V 24Вт Venom Premium

Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 24Вт Venom Premium Блок живлення (трансформатор, пер..

224.00 грн

Блок живлення Venom Розетковий 12V 72Вт

Блок живлення Venom Розетковий 12V 72Вт Блок живлення (трансформатор, перетворювач, стабілі..

244.00 грн

Блок живлення Розетковий 12V 84Вт Venom

Блок живлення Розетковий 12V 84Вт VenomБлок живлення (трансформатор, перетворювач, стабіліз..

272.00 грн

Блок живлення Розетковий 12V 96Вт Venom

Блок живлення Розетковий 12V 96Вт Venom   Блок живлення (трансформатор, перетворювач, ст..

440.00 грн

Блок живлення Розетковий 12V 120Вт Venom

Блок живлення Розетковий 12V 120Вт Venom   Блок живлення (трансформатор, перетворювач, с..

500.00 грн

Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 6Вт Venom

Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 6Вт Venom   Блок живлення (трансформатор, перетво..

56.00 грн

Блок живлення розетковий (адаптер) 12V 12Вт Venom Premium Наявність уточнюйте

Блок живлення розетковий (адаптер) 12V 12Вт Venom Premium

Блок живлення Розетковий (адаптер) 12V 12Вт Venom Premium Блок живлення (трансформатор, пер..

140.00 грн

Розеткові блоки живлення (адаптери)

Блок живлення для світлодіодної стрічки 12в розетковий (адаптер) – зручність і простота

Часто трансформатори напруги, які живлять світлодіодну стрічку, представлені у вигляді прямокутних боксів різної величини в металевому або щільному пластиковому корпусі з перфорацією і без неї. Такі перетворювачі можна застосовувати в залежності від ступеня захисту від вологи на вулиці або в будинку. Однак блок живлення для світлодіодної стрічки 12в розетковий не має ступеню захисту від вологи – це так званий мережевий адаптер, який виконаний по типу зарядного пристрою для ноутбуків або мобільних телефонів минулого покоління – з темного пластику з вилковим пристроєм, який підключається безпосередньо до джерела живлення електромережі 220 вольт. Максимальна потужність такого мережевого адаптера дорівнює всього лише 120 ватам, відповідно, підключити до нього можна тільки невеликі відрізки світлової друкованої плати з діодами. Це можуть бути відрізки для освітлення меблів, сходів, ніш, рамок, картин і інших дизайнерських рішень.

Розетковий блок живлення для світлодіодів не може застосовуватися поза приміщенням, тільки всередині його, де вкрай низька ступінь вологості та впливу негативних факторів навколишнього середовища: пилу, надмірної вібрації і механічних пошкоджень. Як і інші типи блоків для 12-вольтних шлейфів, мережеві адаптери трансформують входить 220-вольтное напруга змінного струму в 12-вільне постійного струму, володіє захистом від перегрівання, перевантаження, короткого замикання, стрибків напруги і самовільного вимикання діодів. Завдяки правильному монтажу і експлуатації такого перетворювача стрічка працює стабільно, діоди запалюються моментально, не мерехтять, не створюють невидимий людському оку випромінювання, безпечні, не шумлять.

Розетковий адаптер-блок живлення для світлодіодної стрічки – купити вигідно

Щоб розетковий блок живлення для світлодіодної стрічки (адаптер) купити вигідно і без витрачання зайвого часу, варто розглянути варіант придбання мережевого адаптера в інтернеті. Тут доступний величезний вибір всіляких вилкових блоків за прийнятними цінами. Можна докладно дізнатися опис товару з усіма його характеристиками, призначенням, допустимим форматом роботи. Крім того, в мережі можна підібрати аналогічний магазинному продукт за більш прийнятною ціною і якістю, так як конкуренція серед інтернет-магазинів вище, вони борються за кожного клієнта і мають можливість продавати товар без націнок за оренду приміщення.

Щоб замовити адаптер на сайті варто знати всі деталі його комплектації і установки, щоб не помилитися з вибором трансформатора. Так, обов'язково залишати запас потужності не менше 25% від навантаження самої стрічки, припустимо, при величині потужності блоку 100 ватт, стрічка не повинна споживати понад 75 ватт. Цей запас запобігає надмірне навантаження на трансформатор і передчасний вихід з ладу. Крім того, варто враховувати довжину кабелю, яка коливається в межах від 80 сантиметрів до півтора метрів в залежності від моделі, і розмір штекерів для підключення. В середньому він 5,5 на 2,5 мм.

Блок живлення для світлодіодної стрічки 12в: краща ціна. Щоб блок живлення для світлодіодної стрічки 12в, а точніше його ціна, була для вас прийнятною, варто звернутися до каталогу відомого інтернет-магазину світлодіодного освітлення Ledstorm, де досвідчені онлайн-консультанти допоможуть точно визначити необхідну модель з необхідною потужністю, довжиною і роз'ємом штекера. Цінова політика сайту відрізняється демократичністю і чесністю.