Світлодіодні дошки
Показати:
Сортувати за:

Світлодіодна дошка 30х40 см

Світлодіодна дошка 30х40 см Різнокольорова флуоресцентна, інформаційна дошка з LED підсвічуван..

910.00 грн

Світлодіодна дошка 40х60 см

Світлодіодна дошка 40х60 см Різнокольорова флуоресцентна, інформаційна дошка з LED підсвічуван..

1612.00 грн

Світлодіодна дошка 50х70 см

Світлодіодна дошка 50х70 см Різнокольорова флуоресцентна, інформаційна дошка з LED підсвічуван..

2004.80 грн

Світлодіодна дошка 50х70 см (з комплектом маркерів)

Світлодіодна дошка 50х70 см (з комплектом маркерів) Різнокольорова флуоресцентна, інформа..

2496.00 грн

Світлодіодна дошка 50х70 см (Повний комплект)

Світлодіодна дошка 50х70 см (Повний комплект) Різнокольорова флуоресцентна, інформаційна дошка..

3744.00 грн

Світлодіодна дошка 60х80 см (Повний комплект)

Світлодіодна дошка 60х80 см (Повний комплект) Різнокольорова флуоресцентна, інформаційна дошка..

4000.00 грн

Маркери для світлодіодної дошки Наявність уточнюйте

Маркери для світлодіодної дошки

Маркери для світлодіодної дошки Різнокольорова флуоресцентна, інформаційна дошка з LED п..

120.00 грн

Світлодіодні дошки

Світлодіодна рекламна дошка – вмикай уяву

Світлодіодна рекламна дошка – справжня знахідка для розважальних закладів, кафе, барів, ресторанів, кав'ярень, піцерій та іншого, вона створила справжній фурор у сфері рекламних послуг для обслуговування клієнтів і стала найбільш популярним елементом популяризиційної продукції. Вона являє собою звичну крейдяну дошку з чорним полотном, на якій можна написати різноманітну інформацію і прати її серветкою або рушником з мікрофібри. На перший погляд, вона нічим не відрізняється від звичайної дошки, однак сучасні світлодіодні технології вклали в цю заїжджену ідею нове дихання, забезпечивши дошку світлодіодною складовою. Тепер з допомогою спеціальних фломастерів, які йдуть в комплектації, можна створювати шедеври написів або малюнків, які вдень виглядають як розпис крейдою соковитого кольору на чорній графітовій дошці, а в темний час доби – неоновою вивіскою. На таких панелях можна писати про нові акції, бізнес-ланчі, трансляції чергового футбольного матчу, сезонні страви і просто мотивуючі фрази або девізи закладу. Вони привертають увагу відвідувачів на 60% більше звичайної крейдяної дошки, чим підвищують кількість клієнтів.

Led дошка: принцип роботи

Така led дошка представлена в декількох розмірах: від 30 на 40 сантиметрів до 65 на 85 сантиметрів, тобто від формату А3 до А1. Чорна плата дошки оформлена алюмінієвою рамкою товщиною в 20 міліметрів, в яку вмонтовані надяскраві світлодіоди нового покоління – SMD5050 з трьома різнокольоровими кристалами. Кожен з кристалів дає світіння рівне 30 люменам. Тобто саме завдяки таким RGB світлодіодам картинка на панелі виходить кольоровою. Світлодіодні рекламні дошки працюють від напруги постійного струму величиною в 12 вольт, тобто як і стрічки, в комплектації ланцюга мають адаптер, який трансформує силу змінного струму з 220 вольт  в постійні 12-ть. Підсвічування приладу може варіюватися в різних колірних відтінках – бути синім, зеленим, фіолетовим, червоним, жовтим, рожевим, помаранчевим, а всю композицію можна налаштувати на оповіщення, перелив, плавне перетікання одного кольору в інший та інше. Всі ці процеси зміни режимів легко налаштувати за допомогою пульта дистанційного управління, який оснащений масою кнопок. Серед них – і різнокольорові, які відповідають кольорам на панелі. Пристрій укомплектовано RGB з контролером, який здатний регулювати швидкість зміни режимів і кольорів і яскравість.

Панель можна встановлювати як вертикально, так і горизонтально. Для того використовують йдучу в комплекті підставку-триногу. Можна розмістити панель також і на стіні, прикріпивши її за типом картини або дзеркала. Також набір передбачає спеціальні багатобарвні водостійкі маркери, які люмінесціюють світло. За допомогою них можна створити справді неповторний дизайн рекламної дошки і вигідно підкреслити напис і малюнок світлом і блиском.

Такі прилади знайдуть застосування не тільки в залученні уваги покупців або відвідувачів, але і можуть бути використані як подарунок дитині, яка цікавиться творчістю і живописом. Вартість повних наборів цілком доступна людині з середнім достатком, а придбати їх можна буквально в будь-якому спеціалізованому магазині світлодіодного освітлення. Проте, якщо необхідно зробити вигідну покупку, варто звернутися до сайту відомої української компанії Ledstorm. Інтернет-каталог представлений широким виборів різної LED-продукції ,в тому числі і світлодіодними панелями.