Напівгерметичні Premium
Показати:
Сортувати за:
Блок живлення напівгерметичними 12V 60Вт Venom Premium Наявність уточнюйте

Блок живлення напівгерметичними 12V 60Вт Venom Premium

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 60Вт   Блок живлення (трансформатор, перетв..

249.00 грн

Блок живлення напівгерметичними 12V 120Вт Venom Premium Наявність уточнюйте

Блок живлення напівгерметичними 12V 120Вт Venom Premium

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 120Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

373.50 грн

Блок живлення напівгерметичними 12V 300Вт Venom Premium

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 300Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

830.00 грн

Блок живлення напівгерметичними 12V 200Вт Venom Premium

Блок живлення Venom Негерметичний 12V 200Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

913.00 грн

Напівгерметичні Premium

Блок живлення для світлодіодної стрічки 12в Premium вологозахищений – чудова якість

На порталі інтернет-магазину Ledstorm блок живлення для світлодіодної стрічки 12в Premium вологозахищений представлений безліччю варіантів допустимої потужності – починаючи від 15 ватт і до 250 ватт. Варіативність моделей дозволяє підключити до джерела живлення і невеликий відрізок світлодіодної стрічки, і максимально можливий, довжиною до восьми метрів. Кінцевий результат необхідного навантаження легко вирахувати, враховуючи споживану потужність діодів в самому шлейфі, що залежить від кількості кристалів на одному погонному метрі. Бажано залишати запас трансформатора для злагодженої роботи у межах мінімум 20% - тоді стрічка і перетворювач будуть працювати довго, без збоїв, перенапруження і перегорання. Даний вид блоку працює абсолютно безшумно, запускається миттєво, захищає діоди від стрибків напруги, вібрацій, короткого замикання в ланцюзі. І зокрема від вологи. А значить застосовувати трансформатор можна межами житлових приміщень, на вулиці і в екстер'єрі.

Вологозахищений блок живлення для світлодіодів великої потужності завжди являє собою пристрій з металевим алюмінієвим корпусом без перфорації, закрите і захищений від вологи. Воно чудово відводить тепло при нагріванні і служить надійним захистом від механічних пошкоджень. Проводи в блоці міцно закріплені від випадіння та оснащені захисними клемами. Малопотужні представлені в пластиковому боксі, їх перевага – в малому розмірі, тому розмістити його непомітно можливо практично в будь-якому інтер'єрі. Вони не так сильно нагріваються, тому не володіють великою теплопровідністю.

Який блок живлення для світлодіодної стрічки купити краще?

Щоб питання про те, який блок живлення для світлодіодної стрічки купити краще, не став наріжним каменем спотикання, варто вирішити, до якої стрічці необхідно його застосувати і в якому середовищі. Всі блоки такого класу мають гарантію від поломок на два роки, довговічність і незмінну якість застосовних до них матеріалів найвищого ґатунку. Якщо у вас вже є світлова смужка з діодів такого ж класу, то вони найбільш сумісні по терміну служби за умови відповідності напруги. Якщо ж такого шлейфу ще немає, то грамотні фахівці інтернет-магазину Ledstorm допоможуть правильно підібрати її з урахуванням всіх необхідних параметрів. Почати вибір потрібно зі ступеня герметичності IP66 або IP67, тобто з можливістю прямого попадання вологи або без такої. Далі варто визначитися з споживаним струмом блоку живлення – від 0,75 ампер до 12,5 ампер. Блок живлення для світлодіодної стрічки 12в Premium і її ціна.

В залежності від вищезазначених критеріїв блок живлення для світлодіодної стрічки 12в Premium і її ціна будуть різнитися. Чим вище допустимий рівень потужності трансформатора з захистом від вологи – тим дорожче вартість, адже підключити до такого джерела живлення можна відразу не один метр світлодіодної стрічки.

Ціна залежить і від корпусу, в якому представлений перетворювач. Металевий більш надійний і краще здійснює тепловідвід – він вимагатиме великих одноразових витрат для покупки, зате з лишком окупить себе вже після піврічної роботи. Ціна блоків з захистом від вологи в пластиковому корпусі варіюється в залежності від розмірів перетворювача – чим він менший, тим легше ховається в інтер'єрі, а значить – і дорожче. Але все ж це загальні тенденції в плані цінової політики – більш детальну і вичерпну інформацію про замовлення можна отримати, звернувшись до онлайн-консультантів сайту.