Драйвери
Показати:
Сортувати за:

Драйвер до світлодіодному світильника 3W Venom

Драйвер до світлодіодному світильника 3WLED светільнік- є сучасним, економічний, ергономічсний к..

43.50 грн

Драйвер Mean Well для світлодіодів (LED) 30 Вт, 5V, 6 А LPV-35-5

Блок живлення Mean Well Герметичний 5V 35Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

306.57 грн

Драйвер Mean Well для світлодіодів (LED) 60 Вт, 24V, 2.5 А LPV-60-24

Блок живлення Mean Well Герметичний 24V 60Вт   Блок живлення (трансформатор, пере..

348.84 грн

Драйвер Mean Well для світлодіодів (LED) 40 Вт, 5V, 8 А LPV-60-5

Блок живлення Mean Well Герметичний 5V 60Вт   Блок живлення (трансформатор, перет..

413.58 грн

Драйвер до світлодіодному світильника 6W Venom Наявність уточнюйте

Драйвер до світлодіодному світильника 6W Venom

Драйвер до світлодіодному світильника 6WLED світильник - є сучасним, економічний, ергономічсний ..

52.20 грн

Драйвери

Драйвери для світлодіодних прожекторів і світильників за доступними цінами

З розвитком сучасних технологій більшість людей намагається максимально мінімізувати витрати. Тому в світі штучного освітлення переважають LED джерела живлення. Драйвери для світлодіодних прожекторів і світильників гарантують споживачеві стабільну яскравість і довгострокове використання приладів. Інтернет-магазин Ledstorm безліч подібної продукції від відомих виробників. Великий асортимент дозволить задовольнити запити навіть найвимогливіших клієнтів.

Драйвери для світлодіодних прожекторів: особливості вибору

Світлодіоди функціонують від постійного джерела живлення. Тому при виборі драйверів для LED прожекторів потрібно уважно вивчити їх основні параметри. Слід відразу зазначити, що резистор не є альтернативою, оскільки він не зможе запобігти імпульсні перешкоди і перепади в мережі живлення. Також не варто вибирати вироби на базі лінійного стабілізатора. Такий прилад має низьку ефективність і значно обмежує можливості пристрою. Починайте пошук тоді, коли точно відомо кількість і потужність підключаються світлодіодів, в іншому випадку можуть виникнути труднощі в роботі вироби.

При покупці LED драйвера слід вивчити його технічні параметри:

  •     робочий діапазон вхідної та вихідної напруги;
  •     номінальний стабілізований струм;
  •     потужність;
  •     клас герметичності;
  •     ступінь вологозахищеністю.

Особливо популярні серед покупців безкорпусні пристрої від 12 до 220 Ватт. Також необхідно звертати увагу на умови майбутньої експлуатації виробу, а саме на температуру повітря і рівень вологості. Надійність системи буде прямо залежати від її розміщення. Не варто економити на покупці подібної техніки, оскільки фірмові джерела живлення прослужать до 70 000 годин, а низькоякісні китайські підробки - до 20 000. Вибір перевіреного виробника дозволить бути впевненим в довгостроковості використання драйвера і безперебійній роботі освітлювальних приладів.

Драйвери для світлодіодних світильників в інтернет-магазині Ledstorm

Компанія Ledstorm багато років займається постачанням різного світлодіодного обладнання в Київ, Харків, Днерпопетровск, Одесу та інші міста України за допомогою перевізників Нова Пошта, Делівері, Гюнсел, Ін-Тайм, Автолюкс, Нічний Експрес. Великий вибір високоякісних драйверів для LED світильників дозволяє кожному клієнту підібрати оптимальний для себе варіант, враховуючи його технічні параметри, і в короткі терміни отримати бажаний екземпляр. Оплата товару здійснюється готівкою при отриманні, післяплатою, на банківську картку або безготівковим розрахунок з / без ПДВ. У разі виникнення питань фахівці готові надати професійну консультацію по телефону і в онлайн-режимі. Оформляйте замовлення в інтернет-магазині світлодіодного освітлення Ledstorm.ua вже сьогодні.