Відкритого типу
Показати:
Сортувати за:
Відкритого типу

Джерела безперебійного живлення відкритого типу

З проблемою відключення електроенергії стикалися практично всі споживачі. Якщо цей процес короткочасний, то хорошими помічниками стануть джерела безперебійного живлення відкритого типу. Як працюють прилади? В період роботи відбувається зарядка акумуляторних батарей, а під час порушення подачі енергії - виконується миттєве підключення, збереження параметрів мережі і підтримку працездатності електроприладів протягом 5-15 хвилин. Можна встигнути зберегти дані на комп'ютері та правильно вийти. Рекомендується також використовувати їх при установці охоронної сигналізації. У разі, коли зловмисники переріжуть входять електропроводи, то система продовжить контролювати обстановку.

Купити ДБЖ відкритого типу можна в інтернет-магазин (магазин) світлодіодного (LED) освітлення ledstorm.ua. У каталозі представлені моделі з робочим діапазоном 175-245 Вольт, в разі виходу за ці межі відбувається перехід на роботу від акумулятора. Робочий температурний інтервал -20 +55 оС. Гарантійний термін зберігання 1 рік.

Джерела безперебійного живлення при низькій ціні з високою якістю і надійністю

Залежно від схеми побудови UPS класифікуються як:

  •     Резервні, off-line. Це найпоширеніший і прийнятний варіант для домашнього та офісного користування. Такі джерела безперебійного живлення за ціною найдоступніші, не виробляють багато шуму.
  •     Лінійно-інтерактивні, line-interactive. Мають вищий ККД, забезпечують функціонування газових котлів, систем опалення та іншого малопотужного обладнання.
  •     On-line, забезпечені подвійним перетворювачем напруги, забезпечують дорогу апаратуру кількома годинами автономної роботи.

При виборі пристроїв варто врахувати, що потужність мінімум в 2 рази повинна перевищувати сумарне споживання всієї електроніки.

Залежно від зовнішнього виконання прилади діляться на:

    Блоки безперебійного живлення відкритого типу. Завдяки відсутності зовнішньої металевої коробки, в якій розміщуються комплектуючі, істотно знижується вартість вироби, і зменшуються габаритні розміри. Також з'являється можливість вільної циркуляції повітря і природного охолодження. Рекомендовані в ситуаціях, коли критична площа установки і бажані мінімальні витрати на придбання.
    Закритого виду (поміщені в корпус). Залежно від серії, відведення тепла проводиться мимовільно або за допомогою вбудованого вентилятора. Такий тип відрізняється високою надійністю і універсальними вихідними параметрами.

Зробити правильний вибір потрібного обладнання допоможуть фахівці компанії, досить в робочий час зателефонувати за вказаними на сайті телефонами або написати листа електронною поштою. Доставка замовлення здійснюється на наступний день після оплата. Посилки відправляються обраним перевізником до Києва, Харків, Дніпропетровськ, Одеса та інші міста України, де є офіси автоперевізників.